Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegetáriánus étrend babának?

Vegetáriánus étrend babának?

Figyelt kérdés

Vegának szeretném nevelni a babámat, mert én is az vagyok.

Anyatejről hamar leszoktattam, pürésített zöldséget meg gyümölcsöt kapott.

Most a hús jönne, de se húst se tejterméket se tojást nem szeretnék adni neki.

Hogy oldjam meg, ha rákérdez a védőnő?


2016. márc. 17. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
79%
Asztmát? Remélem tudod hogy a nehézfém lerakòdásnak nem az asztma a legrosszabb mellékhatása..hormon van a vìzben is..
2016. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, felesleges ilyen okokat felsorolnod.. Sehogy nem tudod elkerülni ezeket, még akkor sem ha egyébként fényevő lenne a szerencsétlen gyerek.
2016. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
52%
Egyolik ismerősöm azert lett cukorbeteg ,mert nemtom mennyi eve nem evett húst
2016. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
92%

Látom továbbra sem válaszolsz, ezért megkérdezem újra, bár ebből azért elég nyilvánvaló, hogy csak troll vagy:


A férjednek, mint a gyerek másik szülőjének, miért nincs beleszólása abba, hogy mit eszik a gyerek??? Miből gondolod, hogy ezt a kérdést te egyedül eldöntheted?

2016. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
92%
Egyik korábbi válaszoló vagyok. A húsimádó jelzőt kikérem magamnak, 80%-ban zöldségeket eszem én is, mégis kitartok amellett, hogy ne vond meg tőle teljesen. Bár nekem nem is a hússal van bajom, leginkább azzal, hogy a tejtermékeket megvonod tőle, pláne, hogy az anyatejről leszoktattad, és semmilyen pótlást nem adtál helyette. Írtad, hogy már előre félted a hormonoktól, attól nem félsz, hogy az anyatej és a pótlás hiánya mit fog nála később okozni? És elárulom, a zöldségek és gyümölcsök is tartalmazhatnak "káros" anyagokat, ha nem otthon termeszted őket. Ennyi erővel semmit ne adj enni a gyereknek...És a logikát sem értem, oviba miért ehet majd húst, ha otthon nem. De legalább dietetikussal konzultáltál, én ezért könyörögtem az előbbi válaszomban, mert tudtam, hogy úgysem tudunk meggyőzni téged.
2016. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezem én ha leszoktattad az anyatejről akkor tápszert se kapott?Normális vagy te?(ugyanis az is tejalapu)

Az anyatej pedig nem állati eredetű,hisz a természet nem véletlenül "találta ki" hogy ezzel táplálhassuk a gyerekeinket....milyen állati dolog lehet benne???Jah h te vagy az...értem...

2016. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
94%
Anyukám 8 éve szigorú paleo étrendet tart. Tehát semmi glutén,tejtermék, cukor. Zöldség, gyümölcs mellett rengeteg húst eszik, szinte mindenhez eszik húst, tojást. Régen sok baja volt, ezért váltott életmódot. Most minden eredménye tökéletes, nagyon jó a közérzete és évről évre szebb! Lassan úgy néz ki, mintha a testvérem lenne. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nem lehet az a hús olyan egészségtelen, ha anyám ilyen jól van.
2016. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
94%
Én csak annyit tudok, hogy az ember mindenevő.Ha megnézed kedves kérdező a fogaidat, rájössz, hogy vannak tépő, metsző, rágó és szemfogaid is. A biológiából kiindulva az embernek szüksége van a húsra! Ez nem állatkínzás, csupán szükséglet. Bizonyos állatok azért élnek, hogy megegyük őket. Mi is egyszer a természet részei leszünk, tápanyagok a földnek, amely a növényeket táplálja a növények pedig az állatokat. Ez már csak így megy a földön.
2016. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
90%
Hogy oldd meg? Dugd pi.csádba a szóját,a gyereknek meg adj rendesen enni,húst is tojást is tejet meg sok sok csokit!
2016. márc. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
89%
A dietetikus biztos ujjongott az anyatejről való leszoktatás miatt is... Nem vagy százas...
2016. márc. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!