Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kihez lehet fordulni ha nem...

Kihez lehet fordulni ha nem eszik rendesen a kisfiam?

Figyelt kérdés
A kisfiam 22hós még szopik és sajnos leginkább azon él.Kb március óta nem eszik "normálisan", minden nap mást fözök és sajnos van hogy egész nap 1-2falatot eszik rendes ételt.Elegem van ebböl már nemtudom mit tegyek probáltunk vitaminokat is adni neki de akkor sem változott semmi és azt is nehéz belediktálni pár nap után igy az is pénzkidobás.A védönöhöz feleslegesen fordultam mert semmi használhatót nem tudott mondani.. Segitsetek mert novembertöl mennem kell vissza dolgozni és nem tudom mit tegyek!Elöre is köszönöm a válaszokat
2010. aug. 7. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Gasztornenterológushoz.

Orvos ad hozzá beutalót.


Enyém februártól mostanáig napi 2 falatot evett (+ tápszert kapott) a fogai miatt volt. Kijött végre vagy 4-5 db. azóta eszik. Már nekem is megvolt a beutaló a gasztrodokihoz...

2010. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én kisfiamnak is az utolso 4 foga jön de ebböl már elegem van és kérek segitséget, köszönöm a választ!
2010. aug. 8. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Amig nem jön ki a hátsó négy fog, ha fejtetőre állsz, akkor sem fog rágni, mert marhára fáj neki! Beteg talán? Lefogyott? Sovány? Ha nem, akkor mi a baj? Hagyd békén szegényt, fogadd el, hogy most igy eszik, nem fog ovodásan is a melleden lógni. Ha ilyen stresszes vagy etetés közben, egyáltalán nem csoda, hogy a maradék kedve is elmegy az egésztől. Adj pépeket, pl tejbegríz, tejpép, krémlevesek, stb...ezeket sem eszi meg, vagy csak amit rágni kell? Szegény, éhes ő, eszik egy két falatot, fáj neki és abbahagyja. Jött már hátul a bölcsességfogad hetekig? Cuki érzès...sokkal nagyobb türelem és megértés!
2010. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok: az enyémnek SEMMIT nem lehetett kanállal, cumisüveggel a szájába nyomni (sem levek, sem péek, sem főzelékek), csak az a napi néháy keksz és csak tápszeren élt amúgy.

Én nagyon-nagyon lassan de hízott is, a tápszer miatt...


Az utolsóval annyiban maximálisan egyetértek, hogy ha a fejed tetejére állsz sem fogsz elérni semmit. A gasztrodoki is csak annyit tud kizárni, hogy nincs lisztérzékenység, meg egyéb allergia...

Én egyébként már annyira el voltam keseredve, hogy már azt is fontolgattam, hogy gyerek szájsebészetre visszük ahol bemetszik kicsit az ínyt, hogy feltörhessen a hónapok ótak i nem növő fog... De azért végül csak kibírtuk. 3 hete jöttek ki a fogak, azóta eszik és FÉL kilót hízott ezalatt.

2010. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!