Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tud levegőt venni a...

Nem tud levegőt venni a torkán akadt visszabüfizett tej miatt. Mit csináltok vele, hogy vegyen levegőt?

Figyelt kérdés
5 hetes a babám. Sokat bukik meg hány is. Néha nem tudja visszanyelni a torkán lévő maradékot meg ki sem folyik és nem kap levegőt egy jó pár másodpercig. Azután egyszer csak elkezd utána kapkodni szerencsére. Ti hogyan segítetek neki? Mi ilyen esetben a teendő hogy meg ne fulladjon?
2010. ápr. 3. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem refluxos és vidd dokihoz kedden. a fiam nem volt az, tehát tapasztalatom nincs, de ez nem játék.
2010. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alkarodra fektesd hasra, döntsd meg, hogy lejjebb legyen a buksija, és ütögesd a hátát. Így jön vissza legkönnyebben a félrenyelt tej. És tényleg nézesd meg, nehogy reflux legyen.
2010. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is sokat bukik, és félre is szokott nyelni, de mindig ügyesen megoldja. Nagyot nyel, köhög egy párat, és mehet minden tovább. Eleinte én is nagyon megijedtem, de ma már tudom, hogy nem lesz semmi probléma.
2010. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Persze kedden megyünk kivizsgálásra csak addig is segítségképpen kérdeztem.
2010. ápr. 3. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!