Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is rossz anya...

Szerintetek is rossz anya vagyok? Vittem már náthával dokihoz de csak annyit mondott szívjam az orrát+folyadék csak akkor váltsak gyógyszert ha láz van.

Figyelt kérdés

Van egy 10hónapos fiam kicsit náthás lett,tegnap este már kutya baja sem volt,szépen szedte a levegőt nem hörgött ,reggel sem volt semmmigond nem volt taknyos vagy valami ,láza nem volt cssk egy kis nátha és mikor tüsszentett könnybe borult a szeme,de ezis elmúlt..ma azért nem vittem az orvoshoz mert semmi jelét nem láttam arra h beteg legyen,de kb.2órája megint taknyos:(

Volt férjemmel elváltunk és mikor megtudta hogy nem vittem a kicsit dokihoz lelustázott és rossz anyának nevezett

Szerintetek is így van?nem akartam vele rohanni mert csak szívni kell az orrát+folyadék ezeket tudom,minden esetben ennyit mond a doki (múlthónapban is)

Helyes írásért bocsi nem vagyok képbe:/



2016. márc. 22. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sima náthára nem tud mit adni az orvos,antibiotikumot nem fog.Ha köhögne vagy lázas lenne az más.Ráadásul még könnyen össze is lehetne szedni valamit a többi betegtől.Nem vagy rossz anya.Bírom az ilyen okoskodó exeket!
2016. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor én is rossz anya vagyok. "Apróságokkal" mint egyszeri hőemelkedés, enyhe megfázás, soha nem vittem a gyerekeimet. Lázzal is csak akkor viszem ha másnapra nem múlik el, tehát azzal sem rohanok azonnal orvoshoz. Egyszerű megfázásnál tudom mi a teendő, ha erősen köhögnek, láz lenne vagy bármi elviszem persze.

Ráadásul ilyen piciknek még nem is nagyon adnak gyógyszert csak ha valamilyen gyulladás van a szervezetükben.

2016. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!