Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart az éjszakázás egy...

Meddig tart az éjszakázás egy babával? Van valami praktika homeopátián kívül?

Figyelt kérdés
mindjárt egy évesek vagyunk de valami hihetetlen ami nálunk éjszaka megy. nem sír, nem fáj semmije csak nyüzsög egyfolytában meg nem áll. így beüti a fejét kitakaródzik stb. hat hónapja ezt csináljuk. totál elegem van.
2011. márc. 24. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden gyereknek meg van a saját személyisége, amin nem igazán tudsz változtatni...

A kitakarózás ellen nekünk bevált a hálózsák, a fejbeverést nem lehetne körbe párnázással megoldani?

Vagy ha külön szobába lenne (persze, ha van rá lehetőség...)

A személyes tapasztalatom az, hogy maguktól változnak, addig pedig hiába erőlködtem, mert kudarcra voltam ítélve. Remélem megoldódik, mert tudom milyen nehéz nem kialudni magad éjjel.

2011. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is rossz alvó volt,amig szopott!

Aztán mióta már nem cicil,magától végigalissza az éjszkát!

Sztem minden gyerek magától tanulja ezt meg!

2011. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, minden gyerek más. Lehet hogy ő ilyen "hangosan" és mozgolódósan alvó baba. Mi sem egy helybe fekszünk egész éjjel, ki tudja mennyit forgolódunk. Valaki beszél is. Kitakarózás ellen tényleg a legjobb a hálózsák, én is azt használom.

Én7 hós koráig küzdöttem az éjszakázással, sosem aludt jól, de 4 hós kora óta szörnyű lett. Forgolódás, ébredések, a végén már csoda volt hogyha 2!!!órát aludt egyhuzamban felébredés nélkül. Aztán a doki tanácsára átettütük másik szobába, és napközben elkezdtem még táplálóbb ételekkel etetni, estére meg sűrű jó éjt tápit adtam neki, hogy jóllakjon. És megtörtént a csoda, egy hét alatt megtanult aludni. Most 7-8 órát alszik, közben meg-megfordul, de mivel másik szobában van, erre már én nem ébrdek fel, és teljesen normális hogy forgolódik, néha nyüsszögn is álmában, de már ezt sem hallom, csak ha még fent vagyok, akkor szoktam hallani. Ha felsír azt persze hallom, bemegyek simi, cumi és már alszik is tovább. Szóval nálunk nem vált be hogy minél közelebb legyen anyához, mert úgy érzi magát biztonságban stb stb stb Sokat aludunk egy ágyban, melletem a kiságy stb, de mi "zavartuk" egymást úgy látszik.

2011. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!