Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos fiam éjszaka háromsz...

8 hónapos fiam éjszaka háromszor eszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

..már nem cicizik, 5 hónaposan is annyit evett, hogy a világon nem volt annyi tejci. Szép fokozatosan kóstolt mindent,most már a tejen kívül mindennel találkozott.

Reggelire és vacsorára 280ml tejpépet kér, nap közben alma, banán, margarinos kenyérdarabok, ilyesmiket eszik, nameg délben főzeléket, ált. husival. 7kor kel, eszik:8-12-15-17-19 , majd alvás. Pontban 11-kor ébred, s ha el is alszik egy kis víz után, 5 perc elteltével megint enni kér- és kap...10,5 kg, stabilan ül már 3 hónapja, kúszott, sokat, mászik, önállóan sétál a kanapé mentén vagy a kiságyban...kis örökmozgó. 3300-al született, amíg szopizott is szerette a pocakját. Szerintetek előfordulhat, hogy valóban éhes éjjel? Mindig megeszi az utolsó cseppig, ha kevesebb, akkor elégedetlenül sír, meg nem kap még. Nem szeretnék rossz szokásokat kialakítani nála. Mit gondoltok, mit kéne másképp csinálnom, hogy legalább egy étkezést elhagyjon éjszaka?


2010. ápr. 4. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
a három evés nagyon soknak tűnik. nem is tudom.. a lányom 14 hós koráig kelt hajnalba enni, éhes volt, adtam neki mindig, ha kért. mindenféle módszerrel próbáltam leszoktatni, ( a sírni hagyni nem volt egyedül), nem vált be semmi. próbálhj este adni neki főzeléket, valami nagyon laktatót
2010. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet, hogy fogai jönnek, és azért ébred? Az én lányom is felkelt 3-4x ennyi idősen, sőt most is szokott (1 éves), amikor a fogai jönnek. Vagy szopit vagy inni kapott, attól visszaaludt. Én is féltem, hogy ez kialakít egy rossz szokást nála, de nem, ha nem jön foga, átalussza az éjszakát.
2010. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hajjjaj...és én még azt hittem az én lányom eszik sokat!

3500 g-al született,most 9 kiló.8 hósan.

Sok a 3x-i evés éjjel!SOK!!!

Próbáld nem péppel,hanem kicsit darabosabb ételekkel etetni.

2010. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!