Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolsó olyan együttlétünk...

Az utolsó olyan együttlétünk amikor a barátom belém is élvezett, az olyan február környékén történt. Azóta már háromszor is megjött. Egy hete szombaton egész nap rosszul voltam, éjszaka kettőkor hánytam. Gondolhatok terhességre?

Figyelt kérdés
A melleim is fájnak, meg a hasam is meg van puffadva:S Mennyi az esély hogy úgy vagyok terhes hogy közben normálisan mensturálok? Igaz most voltam háziorvosnál, és a vizelet tesztben nem volt pozitív. Vagy arra külön vizelet tetsztet kell csinálni, hogy kimutassa a terhességet?
2009. márc. 28. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp vegyél egy tesztet, az a biztos!!

A vizeletvizsgálatnál, szerintem nem nézték, hogy terhes vagy e, mivel ez nem volt külön kérve, hogy azt is állapítsák meg.

2009. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézik, de látszik, gondolom az orvos említette volna, ha a vizeletből terhességre következtet (főleg, ha fiatal is vagy). Nem hiszem, hogy normális vérzés mellett terhes vagy, csak ritka esetekben marad meg a baba. De ha ideges vagy, csinálj egy tesztet!

Nem lehet, hogy most fog a napokban megjönni újra, azért ezek a tünetek?

2009. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16-án jött meg, egy hete lett vége! :( Habár a doktornő szerint lehet vmi a vesémmel, és azért fájhat a méhemnél...! de jajj én úgy félek
2009. márc. 28. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!