Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás 12 hetesen? Csorog a...

Fogzás 12 hetesen? Csorog a nyála, rágja az újját (nem szopizza), nyűgös, pici hőemelkedése van. Lehetséges ilyen korán?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, van aki foggal szuletik. Egyebkent ezek a fogzass tunetek hosszu honapokig is eltarthatnak mire egyaltalan lesz belole valami.
2016. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ínyén nem látszik semmi. Igazából csak annyit tudok erről, hogy közvetlenül a kitörés előtt megduzzad. Előtte semmi sem látható?
2016. ápr. 1. 11:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az en babam 15 het korul van... Azert nem tudom pontosan, mert nem szamolom a heteket. :-) Szoval lassan 4 honapos.

Neki is omlik a nyala, az egesz okle a szajaban van.

En neki, alul kozepen mar latok ket puklit az inyen. Gondolom azok mar a fogacskak miatt vannak ott.

En is hihetetlennek gondolom, h ilyen koran jonnenek. Majd meglatjuk mikor bujnak ki.

Fiam keson kezdett el fogzani, neki egy evesen csak 2 foga volt. Ezert is pluszban fura, h a lanyom ilyen koran kezdene. :-)

2016. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: mióta tart ez az állapot? Többet sír, nyűgösebb? Éjszaka alszik?

Azért kérdezem, mert nálunk csak egész napos nyűglődés van, de nem sír többet. Egyébként hasfájós, mondtam is, hogy véget sem ért a hasfájás és már kezdődik a fogzás...nem hagy időt fellélegezni.

2016. ápr. 1. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:

mit jelent a pici hőemelkedés? babáknak magasabb az alaphője, 37,2 a normális. 37,5-től hőemelkedés nekik.

nyálzás már korábban el szokott kezdődni, olyan 8 hetesen. az ököl, ujj rágás meg leginkább azért van, mert felfedezi.

persze lehet fogzás, vannak babák akiknek ilyenkor már van foguk, na meg a fogcsírák mocorognak, de amiket leírtál, azok még nem feltétlenül tünetek :)

2016. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb 3,5 hónapos kor körül volt a babám amikor meg volt duzzadva az ínye, ekkor kezdett el rágcsálni, a nyála már hamarabb elkezdett folyni. Vagyis az túlzás, akkor azt mondtam nyáladzik de 5,5 hónapos korában olyan szinten kezdett ömleni a nyála, hogy folyamatosan folyt.. aznap amikor 6 hónapos lett éles lett az ínye, akkor már pár nap maradt csak neki.

De ahogy megduzzadt nagyon halványan látszott is valami fog szerű az ínyén de nem az volt, végül a fehér csík máshol jelent meg.

Ettől persze vannak babák akiknek 3-4 hónapos korban már át is törik a fog. De ilyenkor általában már megkezdődik a fogzás, ami egy hosszú folyamat, ahogy kijöhet most is a foga, lehet csak hónapok múlva fog.

Amúgy többször hittem azt, hogy fogzik de utólag belegondolva szerintem olyankor készültek is a fogak, nőnek azok a mélyben is, meg ilyenkor gyakran láttam változást az ínyén. Majd pár nap múlva abbamaradt a nyűgösködés és a rágás is.

2016. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Haaat egy 3 hete mar biztos tart. De a duzzanatot az inyen 3 napja vettem eszre.

O nem volt hasfajos. Mostanában az estek eleg szenvedosek, akkor uvolt. Mintha most fajna a hasa. De szerintem nem arrol van szo, mert a tipikus labhuzogatas nem parosul hozza.

Ejjel alszik, de fel-fel Sir, ami eddig nem volt.

En mar bevasaroltam a Dentinoxot, de meg nem kentem az inyere.

2016. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!