Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti parotok szokott vigyazni...

A Ti parotok szokott vigyazni ugy a par honapos babatokra, h kozben torodik is vele es nem a telefonjat nyomkodja?

Figyelt kérdés
A vigyazast ugy ertem h a kozelben vagytok, tehat otthon csak epp mas csinaltok, pl haztartas stb...
2016. ápr. 2. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9:pihenőszék, csak 4 hete nem alszunk és elírtam:) (de kösz, hogy észrevetted:D)
2016. ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szokott. :) Nálunk ez természetes. Bár mondjuk a mai férfiaknál sem tudom elképzelni, hogy egy telefon fontosabb lenne a saját gyereküknél...
2016. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolso, soknal sajnos a telefon fontosabb, nalunk is ...


Utolso elotti, en 9 honapja nem alszom, jobb ha felkeszulsz :)

2016. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akár én is írhattam volna a kérdést. Le se szakad a telefonjáról. Beszélget a barátaival meg anyóspajtással, küld millió 1 képet a kicsiről, sportfogadással játszik. 9 hónapos a kisfiunk. Sose cserél pelust, nem öltözteti, nem eteti, sétálni sose jön velünk, ha megkérem hogy vigyázzon rá, kb 3 perc után szól hogy anya nyűgös, nem bírok vele mert "hisztizik", anya gyere mert sírdogál. Bosszant, mert másoknak előadja a tökéletes apát, hogy ő mennyire ismeri, de egyáltalán nem. Dicsekszik hogy milyen ügyes és okos, mert hogy ez az ő érdeme. Havonta megkapom hogy semmit sem csinálok a gyesért és hogyha nekem nem tetszik valami, el lehet menni dolgozni és majd ő megy gyesre. :( 2* volt hogy elmentem itthonról 2 órára, először 1 óra után hìvott hogy jöjjek haza mert nem bìr a kicsivel, másodjára nem hívott de mikor hazaértem toporzékolva állt az ajtóba és mikor beléptem azonnal sorozott hogy "Milyen nehéz elaltatni, semmi sem volt jó amit csináltam, visítozott, kiabált a kicsi, biztos elkényeztetted." Egyáltalán nincs elkényeztetve, nincs is felkapatva, egyedül is eljátszik, a lényeg hogy beszéljek neki sokat és énekelgessek.

Nem élünk fényesen.. :(

2016. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolso, detto mintha en irtam volna! Meg a baba kora is stimmel.

Az enyem is 9 honapos, es ugyanugy igaz minden szo amit te irtal!

Masnak eloadja, hogy milyen jo apa, kozben egyalatlalan nem foglalkozik a kicsivel.

Ma pl megkertem de,elott, hogy jatszon vele, mig en felporszivozok es felmosok, aztan mikor kesz lettem, mint aki jol vegezte dolgat mondja, hogy akkor o most megy ki fenyesiteni az autojat ! Mert, hogy o ma mar jatszott vele ! Hat b@sszus, addig amig en takaritottam!! Este 7 kor jott e az autofenyezesbol es akkor meg lefekudt pihenni, hogy o faradt !


Ja igen, es en minden nap megkapom, hogy o tart el, miert nem dolgozok , o fizeti az alberletet, dolgoznom kellene, bem csinalok semmit egesz nap!


En is ketszer voltam fodrasznal a 9 honap alatt, mashol sehol.

O minden nap megy munka utan vagy edzeni, vagy uszni , es este 9-10 kor jon haza.

2016. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor fogjanak kezet, meg persze mi is.. :( az én férjem szórakozni jár péntek este és szombaton is, mert hogy ő megérdemli.. szesszagú, horkol egész éjszaka, másnap meg egész nap alszik, mikor felébred, azonnal közli hogy éhes. De ő is úgy viselkedik hogy tökéletes mintaapa.. a gyerek imádja, mert az első 3 percben jól szórakoznak meg nevetteti, utána már telefonozni kezd, a kicsi meg ugye elunja. Mi tudjuk hogy az érdeklődését fent kell tartani, folyamatosan beszélni kell hozzá, figyelni hogy miket pakol, rászolni mit nem lehet, őket már nem lehet berakni az egyik sarokba hogy "Jólvan játszál kisfiam." 2* elmenni fodrászhoz egyáltalán nem sok, igazán tolerálhatná a férjed neked is. :( én sogornőméknék voltam babalátogatóba, meg egy előadáson a dévénytornáról, mikor kiakadt a férjem. Nehéz elfogadni hogy ilyen a kapcsolat :(
2016. ápr. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!