Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a névről?

Mit gondoltok erről a névről?

Figyelt kérdés

Kisfiunk lesz, Fodor Olivér Orion.

A 2. névben még nem vagyunk biztosak, valami különlegeset szeretnénk, aminek köze van a csillagokhoz/csillagképekhez. Nektek tetszik?


2016. ápr. 4. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kapásból Onionnak olvastam sajnos, pedig ismerem a csillagképet, mégis... Bár senki sem írta eddig, úgyhogy biztos csak én vagyok ilyen béna. :) Az Olivér egyébként nagyon szép név szerintem! Az Oriont pedig imádnám a jelentése miatt, és nagyon is tetszenek az egyedi nevek, de valahogy névként ez pont rosszul hangzik. Nincs más tippem viszont, ami szép és csillagokhoz köthető.
2016. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne csesszetek ki a gyereketekkel egy Orion névvel .... Úgyis az Olivért használná, ez szép is.
2016. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha úgyis az Olivért használná, nem mindegy, hogy van-e a hivatalos papírjain még egy második, ennyire egyedi, különleges név? Egyébként meg már ismered a még meg sem született ember személyiségét? Lehet, hogy ő pont egy ilyen névtől lenne boldog, és ezt szeretné majd használni, ahogy pl én is az vagyok a sajátomtól (Mo.-n egyedi névnek számít, sosem volt belőle semmi hátrányom, második névként meg főleg nem lenne. Nekem csak ez az egy keresztnevem van).

Adjátok, ha ez tetszik nektek, és fontos a jelentése! Szerintem szép, aztán majd ő eldönti.

2016. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

túl sok az O és az R.

nekem nem igazán tetszik.

2017. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!