Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok mit csinál...

A ti babátok mit csinál szopizás (tápszerezés) közben?

Figyelt kérdés

Kisfiam egyik kezével a ruhámba kapaszkodik a másikkal a cicimet simogatja:)

6 hónapos


2016. ápr. 5. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szívesen fogja az üveget és vettem is neki fogót, rendesen fogja mindkét kezével (azért ölben etetem.)

Új szokása, hogy az egyik lábával kalimpál közben.

Szintén 6 hónapos.

2016. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És a te kicsid is füligszáj ha meglátja a kaját?:)
2016. ápr. 5. 20:40
 3/11 Betu ***** válasza:
100%
Nekem szopizik a kisfiam és közben mindig simogat ahol ér😀, olyan jó érzés! IMÀDOM!!!
2016. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még nagyon pici, 8 hetes, egyelőre teljes beleéléssel szopizik, zabálnivalóan aranyos ilyenkor :D De a vigyor már ott van nála is, amikor veszem elő a cicit, eltátja a száját, és úgy mosolyog :)
2016. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez van.Apa hozza az ágyba szopizni fürdetés után és majd' kiugrik a kezéből és vigyorog.Persze nem engem néz hanem a cicimet:)
2016. ápr. 5. 22:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha én etetem, a szemembe néz és fogja az egyik kezemet a kezével, a másikkal kapálódzik. Ha a férjem eteti, akkor úgy fogja a férjem kezét, hogy közben azért az üveget is tartja.:) egy hónapos, tápszeres első naptól
2016. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6.5 honapos es szopizik. Szinten kalimplal a labaval. Ahol eri bele kapaszkodik en mozgatja a labat a kezevel.
2016. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kezével szokta csípkedni a másik mellem, ha feljajdulok, kacarászik... Erről le fogunk szokni azért..😊
2016. ápr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as nem csodálom:-)

Én most azon igyekszem hogy a fogacskáit ne a mellbimbómon élezze:-D

2016. ápr. 6. 07:36
 10/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, csendben marad, ha meglátja mit csinálok az üvegével, mármint hogy öntök bele vizet beteszem a mikróba stb.. ha nem is szól alapból, hogy éhes akkor is az eszébejut pelenkázás közben.

Ha meglátja az itatópoharát akkor meg elkezd sírni kb addig, amíg nem kap inni..

Szóval neki nem lesz mosolygós kedve miatta. :D

2016. ápr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!