Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az időben hogy öltözteti...

Ebben az időben hogy öltöztetitek a babát sétához?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Ezek voltak most rajta: hosszú ujjú body, ujjatlan rugi, vékony sapka, rugi alatt vékony zokni, kertésznaci és a kispléd, ha fújna a szél. Nagyon fontos, hogy vidd el a babakocsi napernyőjét, mert süt kinn a nap.:) 1 hónapos a gyerek.
2016. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az aktuális benti ruhájára adok egy vékony "overált", ami belül pamut, kívül plüss. Pamutsapi és takaró. (reggel amikor mentünk az oviba, hűvös volt)
2016. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, 3 hetes a babánk
2016. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ma levittem egy hosszú ujjú body-ban, kisnadrágban, zokniban, kocsicipőben és egy pulcsiban, ha szükséges volt nálam egy pléd is. Aztán olyan meleg volt, hogy nemhogy a pléd, még a pulcsi se kellett. 11 után vittem le és nálunk már délben 25 fok volt és szélcsend. Nekem árnyékban is melegem volt egy szál pólóban úgy, hogy ültem...
2016. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, egyébként 6 hós a baba.
2016. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Az én babám öt hós, nagyon meleg volt ma. Így került a hosszú bodyra egy pléd. Kisnadrag, kocsicipő, valamint egy sapi.
2016. ápr. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!