Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időbe hogy öltöztetitek...

Ilyen időbe hogy öltöztetitek a 6 hónapos babát sétához?

Figyelt kérdés
Félek kevés ruhát adni rá nehogy megfazzon, de sokszor túl öltöztetem mert leizzad mire haza érünk.
2016. márc. 24. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
En sem mindig tudom eltalalni hany reteg eleg. Foleg ha szelben indulunk setalni es napsutesben erunk haza. Mostmar az a taktikam h inkabb kevesebbet adok ra,es jobban betakargatom. Ha meg melegebblesz idokoznen,a takarot konnyebblevenni rola mint a retegeket. Ennyit tudtam kitalalni. Alig varom h jobb ido lehyen es ne kelljen overal/kabat.
2016. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is állandóan dillemmázok általában nem merek vékony kabátkát ráadni sportkocsiban így marad az overál és alá vékony réteg. Kinőtte a mózest és a sportrészben van, azóta sose tudom mikor hogy kéne.. de ma pl esővédőt tettem a kocsira, nálunk szeles idő volt és elég rendesen be is kellett takarni végül mert nagyon nem volt melege, igaz ez nem egy túl vastag overál.

Pár nappal ezelőtt meg melege lett akkor se találtam el hogy kéne öltözni, nem csak neki, én magam se tudom hogy kéne felöltözni néha. :/

2016. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha babakocsizunk (esernyő kocsi, kupola nélkül, mert a nagyobbé igazából), akkor egy polár takaró alul, a fiamon egy harisnya+h.ujju body+plár kapucnis pulcsi+polár nadrág, vagy ezek helyett egy allinone overál+ujjatlan kapucnis pufi mellény. A takarót ráhajtogatom, ami kilóg, ha melegebbnek érzem az időt, kitakarom. + kiscipő


Ha magamra kötve megyünk, mert a nagyobb nem hajlandó sétálni, sem motorozni, akkor a pufi mellény helyett egy polár pulcsi van az allinone kezeslábas felett, alatta harisnya és body.

2016. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!