Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az idő jelentős részében...

Aki az idő jelentős részében bébiszitterre bízza a gyerekét, az minek vállalt egyáltalán gyereket?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésben olvastam, hogy mikor az anyuka hazaér, akkor is elvárja hogy a bébiszitter legyen a gyerekkel, (aki amúgy is vele volt egész nap) mert neki ilyenkor jól esik pihenni... Az ilyenek minek vállalnak gyereket, ahol kb a bébiszitter neveli fel?


Most nem arra az esetre gondolok, mikor néha-néha alkalmanként bébiszitterre bízza valaki a gyereket, amíg elmegy mondjuk kikapcsolódni, mert az természetes, hanem amikor mindent a bébiszitter csinál az idő nagy részében a gyerekkel amit anyának kéne.



2016. ápr. 7. 10:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Mit tudsz te a kapcsolatomról ismeretlenül???Ennyire ne legyél már ostoba...

Este 8-tól aludt a lányom,akkor együtt lehettünk a párommal és együtt is voltunk minden este.Az első hónapokban nem volt külön programunk,mert nem igényeltük,mikor nagyobb a gyerek az már más.

2016. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem tudom másnál hogy van, nálam a párommal való kikapcsolódás nem az este 8kor való agybabujast vagy otthonletet jelenti. Mozi, étterem, múzeum, színház, stb.
2016. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12%
Van akit folyamatosan pénzes programokra kell cipelni,mert a 4 fal között megölik egymást ennyi.Szerencsére nem vagyunk egyformák,nekünk elég 3 havonta egy kimozdulós program.
2016. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Igen.
2016. ápr. 7. 16:24
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Valóban. Van, akinek van igénye egy kis kultúrára is és van akinek nincs. Hála az égnek nem vagyunk egyformák.
2016. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Hiába személyeskedsz,nem tudsz megbántani,tanult és intelligens embernek tartom saját magamat és a környezetem is.Csak attól még nem leszel kultúrált,hogy színházba meg kiállításokra jársz
2016. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23%

16-os, intelligens embernek felesleges bizonygatnia, hogy ő milyen okos, azt csak az ostobáknak kell :D


Kérdező: mert dolgozik, pihenni akar félórát meló után, elmenni a párjával néhanapján...

Mellesleg mi közöd is van hozzá? Semmi.


Én is szitteltem reggel fél 9-től este 6-7-ig, mert anyukának olyan munkája volt.

Csak amíg ő kikapcsolt benne, én majd megőrültem már sokszor, hogy minden nap ugyanolyan, és 12 órán át csak "ücsörgök" és egy gagyogót hallgatok. Három év után abbahagytam a szitterkedést, és rájöttem, hogy én bizony nem akarok gyereket, mert becsavarodok :D

2016. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
45%
Intelligens ember nem ostobáz lesz valakit akit nem is ismer...
2016. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
- sz
2016. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
49%
Nem is tette, te vetted magadra. Kicsit túlérzékeny vagy. Lehet kellene egy bébiszitter, hogy ki tudj mozdulni a pároddal kikapcsolodni 😊
2016. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!