Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babád,...

Hány hónapos volt a babád, amikor az éjszakai szopi helyett vizet adtál neki? Hány nap után szokta meg? Ugyanúgy ébredt utána is?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Babám 6 hónapos volt,mikor úgy döntöttem,hogy valahogy le kellen szoktatni az éjjli ciciről,mert óránként rajtam lógott és már úgy fájt,hogy sírni tudtam volna.

Azt mondtam stopp,és másnap vizet tettem magam mellé éjjelre. Mikor felébred,azzal próbálkoztam.Egyszer elfogadta egyszre nem,akkor kapott pici cicit,de mondhatni hogy egy hét alatt leszokott a ciciről,meg aztán a vízről is (szerintem gondolhatta egy kis vizért nem kelek fel) Azóta átalussza az éjszakát,egyeltalán nem eszik éjjel,kb 1-2x kel kelnem hozzá,ha pl. kiesik a cumi.

Szóval nálunk nem volt vészes a leszoktatás,de halottam elég cifra történeteket is!

Sok sikert!

2010. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Én még nem szántam rá magam, most 8 hónapos. Éjjel 2x ébred, de csak cicin alszik vissza. Nappal is...

Nem tudom mi legyen, mikor próbáljam meg a vizet. Igazából szeretem, amikor cicin alszik vissza, de azért csak jobb lenne már éjszaka megszakítás nélkül aludni...


Cifra történetről kicsit bővebben?

2010. ápr. 5. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan csak anniy,hogy hónapokig nem tudták őket leszoktatni,de azt hittem fogsz még válaszokat kapni és azokban majd mesélnek. :-)
2010. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!