Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 24-25fokban miben altassam a...

24-25fokban miben altassam a babám?

Figyelt kérdés
6 hónapos nappal 26 fok van a lakásban nyitott ablak melett is szóval éjszakára sem hűl lejjebb.
2016. ápr. 8. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Ágyban. ;)

Nálunk is nagyon meleg van, panel, ugye? Nekem egy vékonyabb takaróval alszik, body+rugi kombinációval. Ruháján nagyon nem vékonyítok, mert kitakarózik sokszor. 6 hónapos lesz.

2016. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Társasház! Legfelső emelet. Éjszaka egy rövid ujju body és egy talpas naci volt rajta és egy vékonyabb takaró. Ez kevés?
2016. ápr. 8. 08:32
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Társasház legfelső (4.) emeletén a 9 hónaposom ujjatlan hálózsákban alszik, ez közepesen vastag, egy vékony kis leggings van rajta, zokni, hosszú ujjú body. Ha hűvösebb van, akkor rövid body és egy vékonyka hosszú ujjú felső.
2016. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem kevés, ha nem takarózik ki. Hideg reggel a keze, lába?
2016. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pont jó.

Ne kezet-lábat nézz, babáknál még rossz a perifériás keringés. A nyakszirthez tapints be, ha ott jó a hőmérséklet, akkor nem fázik.

2016. ápr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 24-25 fok van most 4. emelet (legfelső) panellakás. Nem túl vastag hálózsák, hosszú ujjú body és egy talpas nadrág van rajta éjszaka, amikor 22 fok volt nemrég volt rajta egy véknyabb rugi is. Neki ez így pont jó.
2016. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Néztem kezét lábát jó meleg volt neki a nyakához is benyúltam ott mintha egy picit izzadt is volna.
2016. ápr. 8. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hosszúujjú bodyban és kisnadrágban altatom. Rá egy vékonyabb pokróc aztán éjjelente folyton ki-be takargatom mert sosem vagyok meggyőzve én se hogy jó-e. Amúgy a tarkójánál a háta sokszor hűvöskés, de nekem is amikor teljesen jól vagyok öltözve. Az hogy van? Hason alszik.
2016. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért írtam hogy kisnadrág, vagy hogy mi akar az lenni:) De azt hiszem egy lengébb nadrágról beszélek.
2016. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!