Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell-e itatni a még szoptatott...

Kell-e itatni a még szoptatott csecsemőt?

Figyelt kérdés
Két hete kezdtem elválasztani a babát, délelőtt gyümölcsöt, ebédre zöldségpürét eszik és még minden alkalommal szopik is egy kicsit. A püré után nem fogadja el a vizet és az édesítetlen teát sem. Szüksége van folyadékra, vagy az anyatej még elég? És ha igen, meddig? Hozzáteszem hogy teljesen sótlanul főzök neki.
2007. nov. 12. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én tapasztalataim azok, hogy megoszlanak a vélemények. De azt hallottam, hogy amíg csak szopik, addig elég az neki. De ha már mást is eszik, szerintem kell neki inni is. De az is biztos, hogy a baba szól, ha kell neki valami. Ha nem fogadja el, csak a cicit, biztos elég az neki. Tudod, a szopás legeleje, csak híg tej , ami inkább szomjoltó, mint tápláló.

Szerintm ne izgulj, de ha fenntartásaid vannak, beszélj a védőnővel.

2007. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!