Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másak is van, hogy nem segít...

Másak is van, hogy nem segít a szélcső?

Figyelt kérdés
Sírós, hasfájós (?), 11 hetes babánál kipróbáltam a szélcsövet, hátha az segít neki megkönnyebbülni, pedig nem szívesen bolygatom a fenekét, de elegem lett abból, hogy hetek óta szenved. (Biogia, Espumisan, tornáztatás, rezgőszék, babamasszázs, éneklés, ringatás nem segít)Legnagyobb meglepetésemre a szélcsőtől semmi nem távozott belőle, se gáz, se kaki nem indult meg. Létezik, hogy mégse hasfájás miatt sír rengeteget??
2016. ápr. 9. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Volt mikor 20 perc alatt jött 2 puki közben meg kőkemény volt a pocakja. Nagyon nehezen pukizik és a szélcső sem hoz igazi sikert, bár amikor nem beteg azért szokott.

Ha csak beledugod a fenekébe és úgy hagyod akkor nem feltétlen elég, óvatosan forgasd benne, meg 2 emberes, a legjobb közben a köldöke körül fordított C alakban masszírozni a pocakját.

Ha kaki sem jött akkor vagy nem voltál elég türelmes vagy nem volt az igazi a technika.

Nem büdös a pisis pelusa? Nálunk 2x okozott húgyúti fertőzés olyan puffadást, hogy nem segített már a szélcső sem. Az orrommal szoktam gyanút fogni, legalábbis a második esetnél a hasfájás miatt már a pelenka szaga is feltűnt és igazolt is a labor. :(



Amúgy igen, sírhat még más miatt nem, nem feltétlen hasfájás.

2016. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából pár pillanatra mertem csak a fenekében hagyni, lehet úgy nem ér semmit, de tovább nem mertem. :) Végül kakilt is délután, nem tudom, hogy az a pillanatnyi szélcsövezés vezetett-e a sikerhez. Mindenesetre ugyanúgy jött az esti sírás, ma még talán erősebben, mint szokott. :( Nem hiszem el, hogy kakilás után feszíthet ennyire a hasa!
2016. ápr. 9. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár pillanat alatt nem is fog távozni minden.
2016. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Tudom sokan ellenzik, de nekünk a talpmasszázs hozott ilyenkor eredmènyt.
2016. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ellenzik a talpmasszázst???? A héten kezdtünk járni babamasszázsra, többféle talpmasszírozós gyakorlat van, szerintem szeretik, meg én is szeretem csinálni, imádom a talpiját.:)

Ezt a módszert tanuljuk:

[link]

2016. ápr. 9. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarlak elkeseríteni,de csak az idő az egyetlen megoldás. Mi vègig szenvedtük az egèszet, anyatejes baba, az ètkezèsre nagyon figyeltem. Mindent kipróbáltam, Espumisan, szèlcső, angol víz, melegítettem a pociját, masszázs. Nem akartam elhinni, hogy semmilyen módon nem tudok rajta segíteni. Talán az jelentett egy kis enyhülèst neki, mikor szopizás közben többször büfiztettem.
2016. ápr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mikorra javult nálatok a helyzet? Milyen időpontra remélhetek javulást? Hiszen már majdnem 3 hónapos... Ilyenkor szokták hirtelen elhagyni a "hasfájást", de van, aki csak félévesen... jesszus...
2016. ápr. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!