Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez pozitív ovulációs teszt??Http://kepfeltoltes.hu/view/160411/20160411_190325_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

2016. ápr. 11. 21:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jó,furán hangzott ez a kérdés tudom. Azért kérdeztem mert tudom,hogy a peteérés napján nagyobb esély van fiúra,akkor most a teszt alapján ma vagy holnap lesz akkor peteérésem vagy hogy kell ezt értelmezni???
2016. ápr. 11. 21:47
 12/14 anonim ***** válasza:

Továbbra is furcsa a kérdésed.

Fiú, lány, nem mindegy???

2016. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Persze,ha lány lesz is örülünk,de már van egy lányunk és örülnénk egy fiúnak. S hallottam vannak kis praktikák amivel talán befolyásolható ez. Ezek között van az ovuláció napján való szex is. Emiatt kérdezrem.
2016. ápr. 12. 12:06
 14/14 anonim ***** válasza:

Ház sok sikert. Nekem pont fordítva volt. A lányommal peteéréskor, a fiammal meg előtte 4 nappal levő akcióból lettem terhes. Nagyon biztos, mert a férjem először vidéken, másodszor külföldön dolgozott, és csak akkor voltunk együtt esélyes időben.

De van akinek bejön, 50%.

2016. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!