Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok ajánlani baba-gyógytorn...

Tudtok ajánlani baba-gyógytornászt Szegeden? Csak magánúton van ilyenre lehetőség belátható időn belül? Mennyibe kerül kb. egy alkalom?

Figyelt kérdés
Babám 12 hetes lesz a héten, de után hason lenni, nem emeli szépen a fejét. Aggaszt a dolog, de nem tudom, hogy itteni gyerekorvos továbbküld-e minket a státuszról, vagy elbagatellizálja. A hasaltatást utálja, sír, kapálózik, az egyik kezét időként hátra is veti, ami szintén nem jó jel. :( Érdekes módon a mellkasunkon szeret hasalni és kézben is szereti a hasalást, akkor tartja is a fejét. Ülésbe felhúzáskor viszont nem tartja szépen. Szerintem szüksége lenne szakszerű tornára, ehhez keresnék szakembert.
2016. ápr. 12. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Én a Dévény ajánlanám. Elvileg van "sztk"-san is, de oda bejutni hosszú idő, ill. a valóban "sérült" gyerekeket veszik előre.

Magánban rá tudsz guglizni. Én egy évig hordtam a Nagyot (igaz nem Szegedre), mert laza izomtónusú volt. Vele csodát tett. Most a Kicsit is megnézetem, mert 6 hónapos és leginkább hasról hátra fordul, visszafelé talán 1-2x, ill. most elkezdte hason hátrafeszíteni a kezeit, pedig eddig gyönyörűen tartotta magát. Én ezzel úgy vagyok, hogy megnézetni semmibe nem kerül, a megérzéseimre hallgatok.

2016. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem tudom, aktuális-e még a kérdés. Remélem, jól van a picid! :)


Én 2 kiváló gyógytornászról tudok:


* Ördög Márta (az SZTK-ban eléred), nem tudom, manapság foglalkozik-e picikkel, régebben kisgyerekekkel egészen biztosan.


* A II. kórházban Doma Erzsébet, meg kellene kérdezni, hogy kisbabát vállal-e.


Mindketten kedvesek, türelmesek és remek szakemberek!


Jobbulást! :)

2016. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a válaszod! Egy-két hét alatt rohamos fejlődést látok a picin. :) Már nem sír ha hasra van fordítva és nagyon magasra megtartja magát. A kezét se veti hátra azóta. Látványosan ügyesedett a keze is, sokkal ügyesebben markolja meg a játékokat, mint egy-két hete. :)
2016. ápr. 24. 08:39
 4/5 anonim válasza:

Nagyon örülök a jó hírnek! :) Köszönöm, hogy megírtad! :)

További gyógyulást, minden rendben lesz! :)


Üdv: "Ketteske" :)

2016. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Ketteske, nagyon aranyos vagy! :))))
2016. ápr. 26. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!