Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesésgátlós ágyat mikortól...

Leesésgátlós ágyat mikortól kezdtétek el használni babátoknál?

Figyelt kérdés
A lányom 19 hónapos, de majdnem akkora mint egy 3 éves és hát pár hónapja többször is sírdogál álmában többnyire nem kell kivenni mert magától visszaalszik. Most már nem fogzik és betegség is kizárva. Az ágya lehet az oka, lehet nem fér el?
2016. ápr. 13. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

18 hónapos volt a fiam.

Mert minden felébredésnél felállt, és addig sírt a rácsos ágyban, amíg ki nem vettem. Kölcsön ágy volt, nem kivehető ráccsal.

Szóval vettünk neki egy ilyet:

[link]

Középen bemászós, így bármelyik oldalon lehet a feje, és elég magas körbe a támlája. Levehető az elejéről a két kisebb támla, így majd sima ágyként is tudjuk használni.

Mérete: 160x75 cm. Most 3 éves a fiam, még egy ideig jó lesz neki (pedig nem kisnövésű).

2016. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Másfél évesen, de előtte sem volt már ott a rács, hanem az ágyunkhoz volt tolva a kiságy.
2016. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2,5 évesen lett kivéve a rácsosból,mivel a bölcsiben is rendesben aludt már. Leesésgátló nem volt, 3,5 éves és max ha 3x leesett.

Én lányom is nagy,de elfért,most is hiába hosszú az ágy,felül fészkelődik inkább.

2016. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy mekkora az ágya, de nem hinném hogy az a baja hogy nem fér el. fogzik vagy nem tudom


egyébként mi 20 hónaposan tértünk át a leesésgátlóra, mert jön a kistesó, lassan kelleni fog a rácsos ágy, és nem akartunk egyszerre két újdonságot bevezetni: mármint hogy se rács se régi ágyikó...így két lépcsőben először a rácsot szedtük le aztán 1 hónap múlva junior ágyat kap.

egyébként semmi gondot nem okozz a rácsvédő, egyszer jött ki talán alvás helyett (én sem altatom csak berakom kijövök a szobából és álomba dumálja magát) de akkor is visszatettem és simán elaludt és azóta is elalszik két perc alatt még reggel sem indul el kifele hanem megvárja míg bemegyünk. Nyugodtan tedd rá

2016. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az enyém egy évesen kapott normális ágyat. Akkor már tudott járni és egyedül felmászni az ágyra, illetve többnyire lefelé is sikerült neki lepottyanás nélkül.
2016. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
13 hónaposan. Tudott fel, le mászni. Az első éjszaka a földön találtuk de aludt tovàbb ugyan úgy.
2016. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19 hónapos volt, amikor rájött, hogy ki tud mászni a rácsos ágyból, persze fejjel lefelé. / Mindig elkaptuk :-)/. Ezután hiába vettünk ki 2 rácsot az ágyból, hogy ott mászkáljon ki-be, akkor is felül akart kimászni mert tetszett neki. Akkor vettünk neki ilyent: [link] S méretűt. Kb 1 óra alatt megtanult rajta biztonsággal közlekedni és azóta is /22 hónapos/ nagyon tetszik neki.
2016. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

amit a 7-es linkelt nagyon tetszik. Az 1 válaszolóéval az a baj, hogy az ugye nem szivacs, ha bepisil, könnyen előfordulhat hogy dohos lesz, és akkor az egész kuka, a szivacsos ágyaknál legalább elég csak a szivacsot cserélni.

egyébként mint írtam mi egyből felnőtt ágyat vettünk neki (90*180-ast) nem tökölünk a babaágy-gyerekágy-junior ággyal-felnőtt ággyal, mert van neki hely és így nem kell 3-4 évente cserélni

2016. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2,5 évesen kapott a fiam 90X200-as ágyat, leesésgátlója sosem volt.
2016. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, van matracvédő az ágyon, azon van a lepedő. volt már baleset (1x), semmi nem jutott az ágyra. Így nem lett kuka.
2016. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!