Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babámnak alvadt vér...

2 hetes babámnak alvadt vér volt a köldökénél, normális ez? A csonk leesett kb 5 napja azóta szépen kitisztult neki.

Figyelt kérdés
A pelustól lehet vagy előfordul addig amíg teljesen meggyógyul? Tegnap még nem volt ilyen sőt ma délelőtt sem, pedig akkor itt volt a védőnő tegnap a doktornő és mindketten azt mondták szép a köldöke. Most alkohollal kitisztogattam neki.
2016. ápr. 13. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Semmi baj :)
2016. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak köldökgranuloma (más néven köldökgomba) volt egy pici köldökvérzése 5 hetesen én a ruháján vettem észre, amikor fürdetéshez készültünk (volna). Ez egy gombostűfejnyi vadhús tulajdonképpen. Nagyon megijedtünk, felhívtam az ügyeletet, azt mondták, menjünk be megnézik. Ott mondták, hogy van egy kis vadhús, az vérzett ki, és ha nem mondom, hogy egyébként sérve van, nem is mondták volna, hogy menjünk be. Másnap elmentünk a sebészetre, ahol lekezelték lápisszal. Egy héten belül leesett a granulóma, utána még egyszer vérzett picit fürdés után, de akkor már nem ijedtem meg, csak tettem rá gézlapot és kész.


Szerintem nektek attól volt a kis vérzés, hogy még nagyon frissen esett csak le a csonk, ilyenkor előfordul, hogy erőlködés, sírás után még vérzik picit.

Olvasd ezt el:


[link]

2016. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is volt, elég méllyen volt a köldöke és ott meg nem száradt be teljesen, párszor előjött, aztán elmúlt szerencsére, nekünk azt mondták alkohollal kenegessük még, meg fürdés után is jól törölgessük ki.
2016. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!