Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napja leesett a köldökcsonku...

3 napja leesett a köldökcsonkunk. Ma pár csepp friss vér volt a kislányom köldökén. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
nekünk nem vézrett semmikor, tanácsadáson nem ártana megmutatni vagy dokit hívd fel v védőnődet.
2008. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem gond! ilyenkor még lehet pár csepp vér, ilyenkor már elég alkoholozni,hintőporozni nem kell
2008. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azt hiszem az a tipikusan túlaggódó anyuka vagyok.Várok még 1-2 pelenkázást,ha ugyan az lesz a helyzet,felhívoma doktornőt.
2008. dec. 16. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, tényleg teljesen normális, nekünk 4-6 hétig váladékozott, és ha erőssen sírt akkor előfordult hogy egy picit vérzett is neki.
2008. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is 6 hetes koráig mindig rászáradt vért találtam rajta neki mikor átpelenkáztam. Semmi baja nem lett és nincs. nagyon vigyáztunk hogy ne ázzon a fürdővízben.

És a dokinő azt mondta hogy az átlagosnál vastagabbak egy kicsit az erek, ezért vérzett meg ilyen sokáig.

2008. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Jó ,hogy van ez az oldal és ilyen segítőkészek vagytok!
2008. dec. 16. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!