Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik SEGÍTENÉTEK hogyan...

Anyucik SEGÍTENÉTEK hogyan csináljátok 10-hó babátoknak a főzeléket?

Figyelt kérdés
Habarás?Rántás?
2010. ápr. 6. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy csinálom mint magunknak, a habarást tejjel a rántást olajjal.
2010. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem úgy, ahogy a többiek, én néha kis darált- kávédarálóban - mandulát teszek bele neki. így megkapja a kicsit tejesebb színt, fehérje is lesz benne így, és mégsem "mérgezem" tejjel- pöttyös a tejtermékektől:S (joghurtot kapott már) . Ja, de nekem már nagyobb a babám:)


Egyébként úgy csináltam mindig neki 6 hónapos kora óta -és még most is, amikor nem rakok bele mandulát neki, hogy összepürésítem neki a zöldségeket. pl. Krumpli, cukkíni, répa, padlizsán, cékla.. nemtom milyen keveréket csinálsz- ha vízben főzöd meg, akkor kevéske főzővízzel turmixgépben készül. Másik verzióm: csináltam úgy is, hogy a sütőbe dobtam be az összevagdosott zöldségeket, és kicsi vizet tettem alá, fűszereket, amiket szabad használni a tetejére- zöld fűszerek mindig mehetnek, az elején alufóliával a tetején sült, a végén levettem, kicsit más íze lesz így, mintha jobban kijönne a zöldségek íze- így szerintem finomabb.


De jöhetnek a többiek tapasztalatai is.

2010. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja, ami kimaradt, hogy ugyanez a sütős verzió, turmixgépben, kis vízzel és 1 ek. olívaolajjal hozzákeverve, turmixolva.
2010. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!