Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért zaklat az új védőnő?...

Miért zaklat az új védőnő? Költöztünk, már a régi helyen is le lett mondva (mert semmi értelme). Ez az új viszont idepofátlankodik mondván, hogy neki hivatalból ki kell jönnie. Hogy lehet már végre ettől megszabadulni?

Figyelt kérdés
Ja örüljön akinek normális, peace!
2016. ápr. 18. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

elvileg kaptál papírt róla h kint volt a családvédelem és rendben találta h neked nem kell védőnő


mutasd be neki ...

2016. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
egyetértek az egyessel. a miénk normális (de haszontalan), viszont én ezt tenném a helyedben: a területi védőnőhöz bemennék és elmondanám, hogy ez és ez a helyzet (lemondtad az előző helyen, csináltak környezettanulmányt, minden rendben volt, tessék itt a fénymásolat, stb.) és ha kell, mondd le "ismét" a védőnőt. vagy szimplán csak ne engedd be.
2016. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer mutasd meg neki a határozatot, többet meg ne engedd be. Betörni úgyse tud.
2016. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

És az új tud róla, hogy ő le lett mondva?

Mert amúgy tényleg hivatalból ki kell mennie. Lehet nem is tudja, hogy le lett mondva, mert még nem tájékoztatták róla.

A stílusod meg enyhén szólva gáz....

Hogy lehet már ETTŐL végre megszabadulni?!

Pf... És honnan tudod, hogy az új sem "normális"?

2016. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Mutasd be neki a határozatot biztosan örülni fog hogy egy ILYENTŐL megszabadul mint te..csak hogy a te stílusoddal éljek:-)Hidd el ő se jókedvéből megy ki hozzátok, vagy mert szimpatikus vagy neki.
2016. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Már bocs. De te az elozot mondtad le, nem az ujat. Ahanyszor koltoztok, annyi uj védőnő fog keresni. Uj ház vagy lakas, uj feltetelek a gyereknek. Kotelessege menni es megnezni.

Meg sem akarod ismerni, már előre ki vagy akadva? Nem veled van a baj?

2016. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a régit mondtad le, akkor az új hivatalból kimegy. Őt is le kell mondanod, különben tényleg kötelessége kijárni. Ha meg az újat is lemondtad, arról adtak neked egy papírt. Azt mutasd be neki.
2016. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Tévedés

Kompletten a védőnői szolgálatot mondta le

Én is költöztem nem egyszer - eddig 7x a 14 év alatt

1. Ha éppen rájött a védőnő h ott lakom akkor bemutattam a papirt és többet nem zaklatott

2. Mivel nem kötelességen bejelenteni a lakhely változast igy nem is tudnak róla - mivel lemondtam a szolgálatott

Nem nem a védőnőt mondodtam le hanem kompletten az egészet

2016. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!