Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is ebédidőben! állít...

Másnál is ebédidőben! állít be! A védőnő? Ha rajta múlott volna még nálunk maradt volna a forró almás pitéből falatozni. Hogyan toleráltató ez? Nem ez az első problémám a védőnővel, hiába szólok, fittyet hány felette.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor állít be amikorra megbeszéltük.
2016. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy megjelenik, nem beszélitek meg előtte, hogy mikor megy?
2016. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

A miénk délelőtt szokott jönni és sose jelentkezik be. Beszéltem más anyukákkal is a környéken nekik se szól soha.

De kiszámítható azért (valamelyik szerda), kár, hogy pont akkor a játszótéren szoktunk csak összefutni... Mondjuk nem direkt de örülni szoktam, hogy ennyivel letudtuk lent és nem jön fel.

2016. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk csak azokhoz állít be váratlanul, ahol gubanc van...

Hozzánk bejelentkezik.

2016. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Ebédidöben nem engedek be senkit a lakásba, még a védönöt sem (meg családtagokat, ismerösöket sem) - hacsak nem beszéltük meg elöre és valami ok van éppen erre az idöpontra.
2016. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Költözés miatt 2 védőnővel volt dolgom eddig. Az első jött hozzánk, de mindig előre megbeszéltük mikor. A másik még soha nem járt nálunk és nem is említette h jönne.
2016. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

első gyerekkel összesen 2x jött a védőnő. először ugye tudtam, vártam is a receptek miatt. másodjára nem szólt, csak csöngetett, de elmondta, hogy munkaköri leírása ez a "rajtaütés" :D aztán nem jött többet :)

most második babával még nem tudom mi lesz. szeretett volna jönni a védőnő, de mondtam, hogy nekem ez sek, majd a terhesség végén jöjjön. azóta hívtam, hogy nem kéne mennem. azt mondta azért nem jelentkezett, mert tiszteletbe tartja, hogy nekem sok ha jön meg hív, így majd én jelentkezem ha menni szeretnék. szóval nagyon korrektnek tűnik :)

2016. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Én hét éve szültem.Dettó ugyanez.Mindig délben jött.És szite mindig aludtak a gyerekek.Rögtön leült a nappaliba és elkezdett beszélgetni.Egyszer tíz perc után megkérdezte,hogy hol vannak a gyerekek?

Mondtam,-alszanak a szobában.

Sandán rám nézett,mintha nem hinné el amit mondok.

(Majdmem modtam neki,hogy -Ja.Nem!Elástam őket a kertben.)

-De azért ő meg akarja nézni őket!

-Csak tessék.

Huhú!Félelmetes volt!

2016. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hogy mire fel ez a nagy pofátlankodás.
2016. ápr. 12. 20:00
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A mi védőnőnk mondta, hogy nem egy anyukához megy egyszerre, valszeg vannak akiknél reggel indít és másokhoz csak délre ér.


Nekem úgy rémlik, hogy szólt előre, de én mindig elfelejtettem, nem egyszer nyitottam ki kócos kómás fejjel az ajtót, hogy ki az..meg wc ről felpattanva. Csodás reggelek voltak :D


De szóval nem volt sokszor talán 3-szor.

2016. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!