Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hósan minimum 3szor kel...

9,5 hósan minimum 3szor kel éjjel a babám. Botrányosan rossz alvó. Ekkora babával nálatok mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam még csak 6 hónapos, de nálunk is voltak nagyon rossz éjszakák. Előfordult, hogy fél óránként mennem kellett hozzá. Aztán adtam neki kb. 3 hétig Sedatif PC-t (homeós tabletta), napi 2x1 szemet (porrá törve, pici vízben feloldva közvetlenül lefekvés előtt és felkelés után), és ez megoldotta a problémát, átalussza az éjszakákat. Elvétve fordul csak elő, hogy be kell mennem hozzá, akkor adok neki pár korty teát, és alszik is tovább. Lehet, hogy érdemes lenne kipróbálnotok. B.
2010. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Enyém is 9,5 hós és ö is nagyon rossz alvó,születése óta. Van,hogy óránként ébred,van,hogy csak 2-3 óránként és csak cicin alszik vissza. Nem tudom,mi a megoldás, én nem akarom semmilyen bogyóval tömni. Mi lehet abban,altató? Akkor inkább az ébredés!
2010. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Homeopátiás! Nem altató! Gyógynövényekből készül.
2010. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Kedves 2.!! Az én babám ugyan ez, ha csak 3-4 szer kel az már csoda, amúgy 1-1,5 óránként.... Soha nem aludta még át az éjszakát....
2010. ápr. 7. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk kb másfél hete, hogy javult a helyzet, 8 hós, addig ugyanez volt.... nekünk a fogai jöttek, mert mióta kibújt a 6. is, azóta nyugisabb éjjel. Sajnos egy foggal 2-3 hónapig is szenvedett mire áttört... szóval lehet nektek is ez a baj... a homeós bogyókat érdemes kipróbálni, nekünk ugyan nem vált be, de hátha nektek igen! nem altatók...:) teljesen veszélytelenek, mellékhatás nélkül. még van a Viburcol, és chamomilla (ezek fogzásra jók)
2010. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém még manapság is 2x kel. 14 hónapos. 9 hónaposan volt, hogy óránként mentem pl. ha még fogzott is.
2010. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ha fogzik azt tudom, mert akkor egészen máshogy viselkedik/kel... amióta hazahoztuk azóta ilyen rossz alvó.... ha fogzik még rosszabb (6 foga van)
2010. ápr. 7. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!