Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok nekem valamit hogy...

Írnátok nekem valamit hogy lehet este könnyen elaludni. Minimum 3órát lesek ki a fejemből mire elalszom? Nagyon rossz!

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:

-spektrum - életunt hangú szinkronok tuti siker-

ugyanez érv. nat geo wild


- egy csésze meleg tej v. rooibos tea


- egy jó könyv. - ne olyan amit nem lehet letenni-

2010. okt. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igyál egy pohár meleg tejet mézzel, majt tv-zu, és bealszol:)
2010. okt. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A tv kilőve mert ha megy akkor állandón arra figyelek és nem alszom el.Ja és a párom meg tud tőle aludni.Ő viszont korán kel.De már nem bírom!!!:-(
2010. okt. 20. 08:28
 4/10 anonim ***** válasza:

akkor marad a kellemes dolgokon való elmélkedés


nyilván a fény is zavarja ha olvasol.... de ezért ne aludjatok külön.

2010. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Feküdj le 3 órával később :)


Én se nagyon tudok már aludni, annyira izgulok, hogy a napokban fogok szülni, hogy máson sem jár az eszem...

Most éjjel is 11-től 1-ig kuksoltam, aztán reggel 5-ig megint csak néztem ki a fejemből...

2010. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fiam kicsiként nagyon rossz alvó volt,így állandóan felkeltett,szinte már hozzászoktam a kevés alváshoz,így mindeneste kb.11-12-ig tévézek,mire elálmosodok....

Nekem a tévé segít,bár van mikor elalszok nézés közben,akkor kilövöm,meg ugye egy pisi,mire ágybakerülök megint,addigra kimegy az álmosság,és csak bámulok ki a fejemből...

2010. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia...Te szegény:) :(

Én is igy küszködötem,volt,hogy egy percet sem aludtam éjjel,és nappal sem tudtam pótolni,olyan voltam ,mint egy zombi :) de már jobban alszom,nekem a 12 hét volt 'vizválasztó'.Ahogy betöltöttem,azután már többet tudok aludni,igy is fel ébredek 2-3-szor de mégsem kuksolok egész éjjel.

Te mennyi idős terhes vagy?

Igaz minden szakasznak meg vannak a maga álmatlan éjjszakái,fogjuk fel edzés ként ha meglesz a bébi már meg sem fog kottyanni az éjszakázás:))

De komolyan... nekem nem segitett semmi praktika..:(

2010. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
28hetes vagyok!Borzasztó milyen rossz...és felidegesítem magam hogy nemtudok elaludni aztán ezért sem.Nekem is ezek járnak a fejemben,szülés+utáni mi lesz...már nagyon várom pedig van még 3hónap...:-)
2010. okt. 20. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:

SZia!


A rooibos tea az tényleg elég jól nyugtat este, nem mellesleg egészséges. Nincs benne tein, ihatod nyugodtan. Ami eleinte még nagy hatással volt rám az a Pikvik (direkt írtam így h ne reklámozzam) Calming Water nevű teája. Én attól úgy dőltem be az ágyba mint akit fejbevágtak egy tuskóval. Egyébként biztos van egy rakás ilyen hatású gyógytea is, guglizz rá! pl: [link]


Aztán ha nem sportolsz rendszeresen, akkor tuti hatást érhetsz el azzal, ha futsz, úszol vagy bármi ilyen dinamikus testedzést csinálsz, úgy hogy jól elfáradjál. Akár egy nagy séta is segíthet estefelé.


Illetve egyetemistaként azt is javasolnám, hogy ha tudsz, olvass hason fekve. Attól mindig elalszom, és mondják is hogy így ne próbáljunk tanulni, mert abból úgyis szunyálás lesz :D


Eszembe jutott még egy. Háton fekve tedd a karodat a homlokodra úgy, hogy a csuklód kényelmesen az orrod és a homlokod közti kis mélyedésbe simuljon, az öklöd meg az egyik szemedre boruljon. Engem ez eléggé el szokott nyomni, hátha neked is bejön.


Sleep well :)

2010. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

- napközben fáradj el jobban

- ne feküdj le, amíg nem vagy álmos

- tv nézés vagy olvasás közben is el lehet álmosodni

- ha nagyon le vagy terhelve, attól is lehetsz álmatlan, próbálj meg kikapcsolódni, ha van rá mód

2010. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!