Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha bicikliztek a gyerekkel...

Ha bicikliztek a gyerekkel (gyerekülésben van), adtok rá bukósisakot?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, kisbiciklin sem adtam ra!
2016. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tavaly tavasszal és nyáron / akkor volt 1 éves/ amikor elkezdtünk biciklizni adtam rá sisakot, de ahogy jött a hidegebb idő a sapkát-kapucnit fontosabbnak tartottam, azokra meg nem tudtam volna ráhúzni a bukót.
2016. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most tavasszal kezdtem el bicikliülésben vinni, 14 hónaposan. Kapott egy szép csajos bukósisakot, fel szoktam rá adni. Ha nagyon tiltakozna, lehet nem erőltetném, mert nálunk nincs nagy forgalom, sima utakon megyünk. De még külön élvezi is, hogy út közben kopog a sisakján, úgyhogy hordja.
2016. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Pedig egy esésnél szépen odavághatja a fejét a kicsi. A felnőtt szerencsés esetben tud fordulni esés közben, kitámaszt a kezével, az ülésbe kötött baba nem fog.

Adjatok rájuk bukósisakot!!!

2016. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én eddig egyetlen gyereket sem láttam sisakban akit biciklin visznek.

Én nem jarok bringával el nem tudom képzelno, mi lehet az oka, hogy nem adnak rájuk.

2016. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi adunk a gyerekekre sisakot. Van olyan sapkájuk, amit a sisak alá fel lehet venni, ha hidegebb van, akkor úgy bicajoznak.

A nagyfiunk 4 évesen akkorát esett futóbiciklivel, hogy agyrázkódásgyanúval kórházba is került. Azóta sisak nélkül nincs bicajozás.

2016. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kislányom,egy hónapja kezdtünk biciklivel járni. Mindig adok rá sisakot,az alá meg sapkát. Állítható a bukósisak, így bármilyen sapi mehet alá.
2016. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Természetesen, csak bukósisakban ül gyerekülésben mögöttünk, illetve futóbiciklin is. Van olyan vékonyabb, melegebb sapkája is, amit a bukósisak alá fér.
2016. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyvarosban lakunk, igen, viseli. Megvartuk, mig hajlando beleulni a bicoulesbe, majd a bukot kivalaszthatta. 20 hos volt. Engem 2x utottek mar el bicoval, egyszer sem en voltam a hibas. Most mar gyerekkel mogottem megyek, fo a biztonsag.
2016. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nálunk se viszi senki bukósisakban, és eddig mi sem használtunk, de így félek biciklizni. Faluban lakunk, tuti megszólnának az emberek, hogy miért adok rá sisakot. De nagyon gondolkodom hogy veszek, mert így veszélyes.
2016. ápr. 24. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!