Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb pelenka?

Melyik a legjobb pelenka?

Figyelt kérdés
Esténként mindig átázik a pelenka. Tény, hogy nagyon sokat iszik este a babám. Aldisat szoktunk venni. Semmi bajom vele csak ugye át ázik esténként. Próbáltuk már a liberot, pamperst de egyik se vált be ugy mint az Aldis. Esetleg valakinek bevált vastagabb pelenka?
2016. ápr. 25. 08:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%
Pop-in újszülött saját betéttel , éjszakára plusz 1 betét viszi az egészet.
2016. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Jah..látom már 8 kilós....akkor tárgytalan..ott még nem tartunk.
2016. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Estére pampers premium care(fehér), de bírja este 8-tól reggel 8-ig. Husis a fiam combja és kb 3* szopizik, amíg a pelus rajta van. Nappalra változó, 2-3-4 óràt majdnem minden pelus kibír. Liberó nem, mert az vékonyabb babákra passzol szerintem. Ja és hason alszik, 4 hónapos.
2016. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 zoldpesto válasza:
74%

Még egy szavazat a textil pelenkára. Belső+valami jóféle külső vagy gyapjú nadrágpelus. Ebben az én gyerekem sose lesz pisis sem nyakig kakis sem. Pedig reggel cunami van.

Mi sokáig használtunk dm-es ökot éjszakára,egyébként szerintem az a legjobb eldobható pelenka, amit most kapni lehet. És sokkal bőrbarátabb.

De már vagy 2 hónapja nem vettem pelenkát, és most pl. egyetlen darab eldobható sincs itthon. :)

2016. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Én egyszer vettem tesco value lilás rózsaszin zacsis..semmi baj nem lenne vele, de nem akar ragadni 😂😂 ra rakom ha veletlen ragad az oldal fulecske, kb 1 ora mulva el enged es log rajta...nem ertem hogy lehet ilyet ki adni meg ha tescos is :(
2016. ápr. 25. 10:50
 16/28 anonim ***** válasza:
45%
Hanyas méretet használsz? 8,3 kilós lányomra 4es liberót szoktam venni, sose volt még baj. Most 4es aldist vettem ( sötét zöld zacsis), ebből már folyt ki kaka. Igaz nappal. Éjjel ez sem ázik át.
2016. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Mi is a zöld Aldisat vesszuk 4-eset de nagyon at azik. Neha a ruhaja is nyakig pisis :/ pedig o meg nem forgolodik alvas kozben. Hason alszik :/
2016. ápr. 25. 11:03
 18/28 anonim ***** válasza:
a Bella jó vastag...a Pampersnél talán a Libero vastagabb.
2016. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
58%
Bella tenyleg vastag, de fura szaga van egy ido utan. Pamperst hasznalunk meg, de mar megvan a moshatos probacsomag, csak meg var ra egy mosas hasznalat elott.
2016. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
67%
Igazából a legtöbb eldobhatósból itt vagy ott ki fog jönni a cucc a pályafutásod alatt.... nálunk 2 hetes kora óta mosható van, sohasem lett kakis a ruhája, kiázni is összesen 2x áztunk ki. Nem kell popsikenőcs nem kell plusz 2 kuka a pelenkáknak. Mosi rulez. ( Little lamb külső+belső ;))
2016. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!