Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fekve és félig fekve nem...

Fekve és félig fekve nem szeret a babakocsiban a kisfiam. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Még nem ül egyedül de hat hónapos múlt,kapaszkodva (pl kiskád szélébe vagy babakocsiban) szép egyenes háttal ül.Hagyhatom igy amig hátra nem dől vagy mindenképp fektessem?
2016. ápr. 25. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

mindent amit saját maga csinál, az jó. tehát ha saját magát felhúzza és úgy "ül", akkor azt hagyhatod.

csak azt ne csináld, hogy egy még ülni nem tudó babát beraksz a sport babakocsiba, 70-90 fokos dőlés szögbe, hogy a gerincére nehezedik a súlya mikor még tartani se tudja magát.

az én lányom is utálta a mózest, a kagyló ülést (autós hordozót) ezért 7 hónaposan át került a sport részbe de csak 50 fokig döntöttem fel neki kb, úgy már szépen kilátott, ha felhúzta magát, azt ráhagytam.

2016. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem, még ne ültesd, ha jól értem nem ő ült fel, hanem ha te ülteted és meg tud kapaszkodni...


ilyenkor jó szolgálatot tesz a hordozó, a legtöbb babakocsira rátehető, kilát belőle a baba, de a kagylóülésben nem ül :)

2016. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem,ő húzza fel magát.A háttámla félig felvőn van,kilát de ahogy beleteszem még be sem kötöm az övet már belekapaszkodik a kupola szélébe és felhúzza magát.Olyan mint egy keljfeljancsi.Lefektetem-felül-lefektetem-felül és igy tovább...Remekül elvan igy hosszú ideig,lényegében csak akkor dől hátra ha elálmosodik.Egyenes háttal kapaszkodva ül és nézelődik.(És pár napja intenziven köpköd de ez más tészta😈)
2016. ápr. 25. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is felhúzza magát 8 hós kislányom, azt mondta a gyógytornász, hogy hagyjam neki nyugodtan.
2016. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom.Köszi lányok 😊
2016. ápr. 25. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!