Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden pelenkacserénél bekenit...

Minden pelenkacserénél bekenitek a baba popsiját?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A cink oxid tartalmú krémekkel óvatosan kell bánni mert hosszútávú folyamatos használata elvékonyítja a bőrt és könnyebben kipirosodik, a sudocrem is ilyen, vagy a nivea. Nem kentem csak mikor kipirosodott nekik a fenekük.
2016. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor csak popsitörlőt használsz és fel a tiszta pelus?
2016. ápr. 25. 12:59
 3/13 anonim ***** válasza:
én sem. nagyon jó bőre volt a babámnak. kezdetben kentem persze mint a kisangyal, aztán ahogy egyre élénkebb lett és gyorsítani kellett a műveleten, néha néha elfelejtődött...akkor tapasztaltam hogy igazából nem is lesz piros a bőre, szóval kb. 3-4 hónaposan már csak esténként, fürdés után, éjszakára kentem be neki vagy ha direkt pirosodott valami miatt (pl benne felejtettem a kakiban szegényt)
2016. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 LadyLoss ***** válasza:

Én igen, neogranormonnal vagy Dm-es krémmel. Ezeket szoktuk használni. Egy gyerekem már felnőtt ilyen kondíciók mellett, a fenekének semmi baja. De ez babafüggő, vannak érzékenyebb és kevésbé érzékenyebb bőrű gyerekek.

Ahogy beválik, ki kell tapasztalni....

2016. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak széklet után kenem sudocreammel, vagy ha fogzás miatt kipirosodik neki, akkor igény szerint.
2016. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak ha kipirosodik, es akkor sem minden alkalommal. Langyos viz+vattapamacs, a furdovizebe is csak max mandulaolajat teszek, azt is csak neha. Popsitorlovel, baba tisztalkodoszerekkel nem art vigyazni, nem mind jo, szerintem a legtobb teljesen folosleges.
2016. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha kipirosodik a feneke, de az inkább csak fogzáskor jellemző.
2016. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogyis.. Nem.. Csak reggel ébredés után, este fekvés elött és mikor szükségét látom. Pl fogzás..
2016. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Bella169 ***** válasza:
Minden pelenkacserénél bekenem. Neogranormont használok.
2016. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szia. 5honapos a lanyom a korhazban azt mondtak kenegessem minden pelusnal ami egyepkent korulmenyes draga es felesleges is. Viszont en halgattam rajuk egesz addig meg mamam nem kozolte h ez total hulyeseg. Szoval az elso 2het kremezgeteset felvaltottam hintoporra. Tenyleg jo olcso es gyors. Popsi torlo hintopor es viszlat. Egyszer se pirosodott ki a popsija. Szerintem legyen otthon egy pici sudokrem v amelyiket hasznalod es ha veletlen kipirosodna csak akkor hasznald. Jo babazast!
2016. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!