Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lent leírt dologgal menjünk...

A lent leírt dologgal menjünk orvoshoz?

Figyelt kérdés

3 napja reggelente büdös a lányom vizelete. Csak reggel éreztem, napközben nem. Éjszaka nem szoktam pelenkát cserélni, mert csak pisil, arra gondoltam, lehet hogy csak azért büdös, mert sokat volt rajta (mivel nappal gyakran cserélem a pelenkáját, akkor nem ilyen szagú). Ha fertőzés lenne, nappal is büdös lenne?

Szerintetek vigyem orvoshoz, vagy ez nem gond?


2016. ápr. 25. 20:44
1 2
 11/19 Snorri ***** válasza:
Az én kisfiam vizeletének szaga távozáskor változott meg. Én a védőnőt hívtam, azt mondta lehet. Semmi más tünet nem volt, pár nap és elmúlt.
2016. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Snorri ***** válasza:
Tablet:-) fogzáskor
2016. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Beszéltél a gyerekorvossal? mit mondott?
2016. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Az itteni védőnőt hívtam, ő is a gyorstesztet javasolta. A fehérvérsejt szám magasabb, de a teszt szerint csak kicsit. Mivel 10 óra előtt pár perccel sikerült csak pisit gyűjteni, nem értünk oda a gyerekorvoshoz (csak 10-ig van). A gyógyszertárba visszamentünk, Walurinal szirupot javasolt a gyógyszerész. (Nem tudom mire jó, tulajdonképpen egy tőzegáfonya szörp. ) Ha hazamegyünk, azért elviszem a saját orvosunkhoz is.

Egyébként étvágya van, nincs láza se hőemelkedése és jókedvű. Csak a szag az egyetlen tünet.

2016. ápr. 27. 10:56
 15/19 anonim ***** válasza:
Hogyan sikerült mintát venni? Zacskós módszerrel?
2016. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Zacskó nem volt a gyógyszertárban. Egy lavórba ültettem bele meztelenül, addig mesekönyvet néztünk, sokat itattam, játszottunk. "Alig" 1 óra alatt sikerült is pisilnie. Csoda, hogy bírta, mert amúgy örökmozgó.
2016. ápr. 27. 13:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Pont ezért írtam mi a trükk a gyors pisinek, hogy ne kelljen várni.... Mindegy...
2016. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
És simán belepisilt a pohárba?én ahogy odatartom,már abba is hagyja.
2016. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Belepisilt a fiam.
2016. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!