Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászást és járás segítő dolgok?

Mászást és járás segítő dolgok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 hónapos a kislányom, még nem kezdett el mászni csak billeg előre-hátra,pár napja már próbálgatja rakosgatni a lábait,szóval szerintem lassan el fog kezdeni mászni. A kérdésem inkább ahhoz kapcsolódik,hogy (a doki szerint lehet,hogy egyből fel fog állni) ha nincs semmilyen kapaszkodó a szobákban,akkor hogyan tudnám segíteni a felállásban? Ez hátráltathatja? Ülésből,ha lassan húzom fel és mondom neki,hogy áll a baba,áll,akkor kinyomja magát állásba. Ezen kívül van valami amivel segíthetem? Vagy kéne a szobájába valami?



2016. ápr. 27. 19:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen kapaszkodó a szobákban? Azt hogy? Nincs egyáltalán bútor sehol? Abba fog kapaszkodni, és úgy fog felállni ha eljön az ideje.
2016. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ilyen rende,amiben stabilan megtudna kapaszkodni olyan nem igazán van. A ruhásszekrényén ilyen kis gombok vannak,amin van a sólámpa,meg a krém meg ezek az ilyen gurulós kisszekrény,abba azért nem tud mert nagyon könnyen elgurul,ezeken kívül még van bent egy ülőgarnitúra,de az meg túl magas neki...a kiságya elé szoktam vele leülni játszani hátha kívülről megfogja,de eddig még semmi...
2016. ápr. 27. 23:06
 13/14 anonim ***** válasza:
mondom nekem a mi francia agyunknal allt fel..ágyatok csak van :)
2016. ápr. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Van :D remélem jó lesz neki! :D
2016. ápr. 28. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!