Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsis anyukák! Séta...

Babakocsis anyukák! Séta közben ti hol mentek mosdóba, ha egyedül vagytok a gyerekkel? Tippeket várok!

Figyelt kérdés

Általában többet vagyunk kinn sétálni, mint amit én kibírnék mosdóba menés nélkül (a gyerek 4 óránként eszik).


A férjemmel szoktam menni legtöbbször, de amikor nincs erre lehetőség, nagyon kellemetlen. Minden étteremhez, fagyizóhoz eleve sok lépcső vezet fel itt a környéken, másrészt meg a babakocsit se bírom bevinni mindig a mosdóba (sok helyen picike a mosdó), nem merném másra bízni (pl. eladóra).


Ti hogyan oldjátok meg? Vagy egyszerűen nem mentek el mosdóba?



2016. ápr. 28. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem szoktam elmenni wc-re. Általában 2-3 órára mentünk el babakocsizni, ennyit kibírtam, ha hosszabb időre mentünk be a városba, akkor meg beugrottam a munkahelyemre, ha kellett pisilnem (nagyon ritka volt). Étterembe stb eszembe sem jutott volna bekérezkedni. Az a fizető vendégeknek van.
2016. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: nem bekérni akarnám magam, hanem leülnék és innék valami innivalót:) nem úgy értettem persze én sem:)
2016. ápr. 28. 18:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Én bárhova bemegyek,mert régen rengeteg húgyuti fertőzésem volt,és emiatt (illetve a nagyon alacsony vérnyomásom és vércukrom miatt) rengeteget iszok.

Babakocsit ha kellett kint hagytam,vagy be tuszkoltam az ajtón,a gyerekkel bementem a mosdóba,volt hogy a kezemben volt míg leszedtem magamról a nadrágot bugyit de mindig megoldottam valahogy.Soha sehol nem csináltak ebből gondot,persze mindenhol ittam vagy vettem is valamit.

2016. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Én a babával azt a pár órát kibírom pisilés nélkül.

De amikor terhes voltam, akkor a kórházban, ha arra jártam, a kultúrházban, ismerősöknél a boltokban, rokonoknál, főtérnél a mosdóban oldottam meg.

2016. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán megyek csak a gyerekkel ilyen hosszú időre sehová, ahol ez gondot okozhat. Egyszer volt olyan, hogy nagyon kellett pisilnem, tudtam, hogy nem bírom ki hazáig, és az alvó gyereket babakocsistul rábíztam az Árkádban a vécés nénire :D Örömmel vigyázott rá, nem volt belőle semmi probléma.
2016. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
mi 2-3 órát sétálunk egyben, és azt kibírom pisilés nélkül. előtte direkt nem iszom egy órával már.
2016. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolso: ezt ne csinald, nagyon-nagyon egeszsegtelen es nem is eri meg!
2016. ápr. 28. 21:53
 8/11 anonim ***** válasza:

nagyobb boltokban, plázában, állami intézményekben szokott lenni mozgáskorlátozottaknak mosdó, oda befértek :)


Vagy ha kisi a helység, akkor a babakocsit betolod az utolsó ajtó elé és résnyire nyitva hagyod (ha több fülke van a helységben)

2016. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
nem vagyok szomjas fel sem tunik h nem iszom igy elek 30 eve a verkepem tokeletes.vesekovem.sose volt, a napi 2 liter siman meg van igy is...akkor miert lenne egeszsegtelen? nagy melegben termeszetesen viszek vizet es iszom.de olyanor nem kell pisilni
2016. ápr. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9:nekem mindegy vegulis.


Egyebkent bementem tegnap az egyetemre, ahol allomanyban vagyok, az akadalymentes.:)

2016. ápr. 29. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!