Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes a babám és nem tud...

2 hetes a babám és nem tud egyedül kakilni mitől lehet? Mit csináljak h magától is tudjon?

Figyelt kérdés
Anyatejet és tápszert is kap a babám Beba HA Sensitivet. Reggel van szélkete majd egész nap semmi. Estére már szenved hanem jön a kaki. Szélcső segit, de nem akarom h hozzászokjon.

#2 hetes #nem tud egyedül
2016. ápr. 20. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes tapszeres babam 3-4 naponta kakilt. Nem kell minden nap, ne kinozd a szelcsovel semmi szukseg ra.
2016. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h estére már sir nem tud aludni csak sirdogál. Az sem jó nem akarom hagyni szenvedni.
2016. ápr. 20. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az én anyatejes-tápszeresem sem kakilt csak 2-3 naponta. nem kell valóban szélcső, valószínű hasfájós, a vegyes táplálás erre csak rátesz egy lapáttal - tudom mert átmentünk rajta. 2 hetesen én ezerrel fejtem és ittam a tejszaporítókat, 8 hetes korára újra kizárólagos anyatejes lett, és akkor a hasfájás is javult. tudom baromi nehéz, de most legyen ez az elsődleges cél.
2016. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus hasfájós tünet, nem pedig a nemkakilás okozza. Kitartás, pár hét és túl lesztek rajta.
2016. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én két gyerekről tudok nyilatkozni, bár mindkettő kizárólag anyatejes volt. Az első jó, ha hetente egyszer kakilt, néha még ritkábban (természetes dolog), a másodiknál meg gyakorlatilag minden pelusban volt valamennyi kaki (bármíly meglepő, ez is természetes), majd 5-6 hetes korár jutottunk el odáig, hogy már csak napi egy komolyabb adag volt. Hasfájás ennek ellenére továbbra is van, úgyhogy kapja az Espumisant. Ti már próbáltátok? Nálunk ez az ami hasfájáson segít.
2016. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Espumisan csepp nalunk megoldotta. Azota naponta kakil. 25 csepp minden kaja utan/tapszerbe. Elotte 4-5napig nem kakilt, hasfajos nem volt. Kizarolag tapszeres.
2016. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babámat a pukik rendszeresen zavarták. Beba sensitive tápszert ette ő is valameddig, de nálunk nem vált be. Pepti tápszer + lactase comfort csepp vált be. Én akkor már nem szoptattam, amíg volt tejem is minden tejterméket kerültem. Van millió hasfájás elleni szer a patikában, hátha beválik valamelyik.
2016. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!