Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos kisfiamnál, pár...

6,5 hónapos kisfiamnál, pár napja lila a szája körül, fürdés előtt és után? Mit jelenthet ez? Várok még egy kicsit, hátha csak egy játékkal megütötte magát. De olvastam azt is szívbetgség. Volt ilyen tapasztalatta valakinek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a barátnőm kislánya lyukas szívvel született, neki vannak hasonló tünetei. De nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, viszont egy kivizsgálásra érdemes elmenni és így kizárni a bajokat!
2010. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak fürdés előtt és után,akkor sztem fázik.Próbáld ki,hogy jobban befűtesz a fürdetéshez.
2010. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fázik, vagy esetleg olyan a fény, az én fiamnak a fürdőszobai lámpa fényében mindig lilás a szája, természetes fénynél meg nem.
2010. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fázik, ha csak fürcsinél jön elő ez a dolog.

vagy tényleg a lámpa...én halálra aggódtam magam, mert a lányom teste totál sárga a fürdőszobai fénynél...én azt hittem, májbeteg vagy valami. De aztán kiégett az égő, kicseréltük, és akkor jöttem rá, hogy a fény miatt volt...:)

2010. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg fázik :)
2010. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is fázik. nálunk is volt ilyen "tünet", nem is csodálom, mert születésétől fogva mindig melegen, bebugyolálva van általában.
2010. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínü hogy fázik..Mi mindig ráfütünk a szobára ha fürdünk.25-26fok van akkor.Egyszer be kellett mennünk az ügyeletre és le kellett vetköztetni meztelenre-na ott lilult a szája szegénykémnek nagyon hideg volt.
2010. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!