Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tesz rosszat a babának,...

Nem tesz rosszat a babának, ha görbe háttal ül?

Figyelt kérdés
Nekem rossz nézni a testtartását. Magától csinálja, mászásból, de akkor is..
2016. ápr. 29. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Minket ezért kezelnek. Hipoton a hátizma. Nem jó, gyógytorsnász kell.
2016. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, még hajlékony az ő testűk. Hát mikor a fiam 10 percen keresztül rágja a lábujját én is feélek Nehogy rókázzon. A fiam 8 hónapos lessz most kezd el magától ülni és van,hogy egyenesen ül van,hogy görbén és mikor elfárad lefekszik. A doktornőnek montam nézze meg a hátgerincet nem görbe :)) azt monta szép egyenes.
2016. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kisfiam igazából pár másodpercig tud még csak megülni, ez így is több hetes meló neki. Kihúzza magát de azzal a lendülettel meg is támaszkodik mert dőlne el, majd elveszi a kezeit de tovább már csak görbén ül még pár másodpercig. Tényleg friss a felülés neki. Így nem amiatt aggódom, hogy baj lenne vele (7 hónapos amúgy is) csak szerintem a gerincének nem jó ez így.

Ja rókázás.. még a főzelékből is jött így vissza mondjuk eleve bukós. :(

2016. ápr. 29. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is 7 hós egyedül meg nem tud felülni még nem is mászik. Tudom hogy nem szabad ültetni a babát míg nem csinálja magától de én le le tettem pár másodpercre mert szinte hasból próbált mindíg felülni. Eleinte nekem is görbe háttal ült de aztán napról napra egyre ügyesebb lett. Ma már szépen elüldögél egyedül egyenes háttal több percen keresztül úgy hogy közbe nyúl a játékokért es nem dől el van már egyensúly érzeke is.
2016. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 es vagyok. Mi is igy kezdtük először mi is csak pár percig ült görbén,meg egyensúlyuk sincs. Most szép egyenesen is ül utána fáradt és görbül. De ha nem vagy megnyugodva keress fel egy dokit vagy védőnőt kérdezz meg. Jó babázást
2016. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!