Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális a csecsemő...

Meddig normális a csecsemő arcán a pattanás?

Figyelt kérdés
A kislányom 7 hetes és az arca tiszta pattanás, sőt sárgás lerakódás is van rajta. Mi lehet ez? Először koszmónak gondoltam, de nemtudom az arcon lehet e az. Én írtam ki az előző koszmós kérdést is. Anyatejes a lányom.
2016. ápr. 30. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem koszmó, az a hajas bőr alatt van, szemöldökön lehet.

nem is pattanás, a te hormonjaid ürülnek ki így a szervezetéből. na meg közben elkezdődött már biztos a tejkiütés is, azok pici fehér pöttyök ;)

2016. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Anyatejes kiütés.Teljesen normális.Magától múlik.Erős a tejed,attól van.
2016. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy erős? Zsíros?
2016. ápr. 30. 13:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen,zsíros és tele van tápanyaggal.De ez a jó.Addig lesznek ilyen pattik rajta,míg meg nem szokja.
2016. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Snorri ***** válasza:
Az én kisfiam tápszeres volt, és ő is tele volt kiütéssel. Neki laktóz érzékenysége volt, spec tápszer kellett. Kinőtte. Én megmutatnám dokinak. Az én kisfiam sokat és büdöset pukizott, puffadt is.
2016. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Normàl esetben anyatejes kiütés,ez elmúlik max pàr hónap alatt. De lehet a tejallergiàtól,laktózérzékenységtől,tojàstól. Ez is mind mind kiütheti a babàt,ha nagyon gyulladtnak tűnik és tényleg pattanàs szerű,az inkàbb allergia,de az orvos vagy a védőnő megmondja,hogy melyikről van szó.
2016. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán pattanás, olyan száraz és érdes, de amikor kezdödött még apró pattanások voltak.
2016. ápr. 30. 15:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Az anyatejről van, tegyél egy próbát kend be anyatejjel egy pár napog és szépen elmúlik. Fiamnak is folyaton tele volt az arca.
2016. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tejtermektol lehet, nalunk a sajt volt a ludas, de lehet meg a tojastol, cukortol, kakaotol is, nekem ezeket is ki kellett iktatnom, azota sokkal szebb a bore.
2016. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Kipróbálom őket!
2016. ápr. 30. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!