Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós, első védőoltás után...

2 hós, első védőoltás után meddig lázasodhat be?

Figyelt kérdés
Most 37 a hője, de nem tudjuk a kúpot felnyomni neki, annyira tiltakozik, sikít, kinyomja. Mehet még feljebb? Vagy éjszakára már nem szokott magasabb lenni? Most kapta a Rota ellenit és azt hiszem pneumococcus ellen is. Vagy borogassuk, hol kellene? Lábát, homlokát? Mit csináljunk?
2010. ápr. 7. 22:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Már 37-nél is kellene lázcsillapító kúp?
2010. ápr. 7. 22:15
 2/11 anonim ***** válasza:
37-nél még nem kell kúp.Felesleges!Éjszaka azért figyelni kell a lázat.
2010. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 37,2 volt a hője és nem adtam neki semmit, mert a védőnő azt mondta, hogy csak akkor adjak, ha 38-ra felmegy.
2010. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 napig előfordulhat láz.
2010. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi!


Majd nézem rendszeresen a lázát, tiszta ideg vagyok, időnként olyan melegnek érzem.

2010. ápr. 7. 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az oltás napján este mindig kúpoztam! Még, akkor is, ha nem volt láz!

Valahogy pedig érdemes lenne be adni a babának éjszakára a kúpot, péáne, ha több fajta vakcinát kapott!

Próbáld meg a babapopsit összefogni, miután beadod a kúpot! Ha semmiképp nem megy, akkor Panadol vagy Nurofen szirup!

Borogatni, állotvizes borogatást kell a comb ill. felkarra!

2010. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok.A Rotásnál előfordulhat hasmenés is, akár egy hétig.A 7. napon a vírus véres széklettel is távozhat akár, így nem kell majd megijedni, ha netán az lesz.
2010. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Ha feleslegesen adogatsz neki most kúpot, akkor majd később, ha tényleg szükség lenne rá, nemigazán fog használni.Inkább nézd éjszaka is!

Netán mégis adnál, akkor egy fél is elég!

2010. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Felet próbáltunk, de nem sikerült. Holnap azért beszélek a gyerekorvossal, hogy inkább szirupot írjon fel, ha mégis szükség lenne rá.
2010. ápr. 8. 00:13
 10/11 anonim ***** válasza:
én a kúp mellett voksolok a sziruppot mindig kiköpi nem tudom mennyit nyelt le és mennyi ment mellé !próbáltál krémet rakni a végbeléhez és ugy beadni a kúpot?én igy szoktam !észre se veszi szinte a babóm!
2010. ápr. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!