Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust vegyek elsőre?

Milyen pelust vegyek elsőre?

Figyelt kérdés
A kórházba is kell vinni, és itthonra is kell ugye. De nem tudom, melyik az ami jó lenne? Itt olvastam hogy nincs olyan ami mindegyik babának beválna, de így akkor milyet vegyek? Illetve a legkisebb méretűt? Hány darabosat?
2016. máj. 4. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk pl.: eleinte a Libero vált be.
2016. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem az első két hétre vegyél egy jó minőségűt (Libero, Pampers Newborn, Pampers Premium) mert nem tudhatod mennyire érzékeny a bőre...43 db-os a Pampers...ha abból veszel egy csomagot az két hétre elég is. Utána valóban kitapasztalod, mi az amit még elbír a bőre...
2016. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pampers New born.

Én azt vettem, és később is maradtunk a Pampersnél (zöld).

A Liberóból nekünk minden kifolyt, a saját márkásak fele annyit bírtak...

Most 3 éves, csak éjszakára kell, az is Pampers Pants.

2016. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi pl pampers-el kezdtünk, jó volt. De kinek mi válik be. Én a DM-be bementem és próbáltam ismertebb márkával kezdeni. Utána sokáig csak saját márkásat használtunk. Jelenleg (1,5 éves) Pampers nappalra és Libero éjszakára a nyerő.

A védőnő nekem szülés előtt azt mondta, hogy 2-es méretet vegyek, az szinte biztos jó (3 kg-tól van), mert annyira nem lesz kicsi a lányunk. Jó is volt neki, pedig kerek 3000gr-al született.


Mennyiségre annyit, hogy eleinte kb. napi 5-10 db elmegy. (A mi kórházunkban napi 7 db-ot kérnek.)

2016. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pemport vettem neki. Nem vált be ,a liberó se. Tiszta piros volt tőle a popsija. Most spárnssat használok ,attól semmi bata.

Minden baba más. Ám elsőre tényleg ezeket probáljátok ki.

Sztm két kis csomagot vegyél. Ugyis kell majd. A korházba van ahol adnak,van ahol nem. Sztm egy 20darab elég bentre.

2016. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy csomag Libero newborn 1-et vettunk itthonra. A korhazban Pampers 2-eset adtak (de itt nem mi pelenkaztuk,vagyis egyik ejjel a ferjem), de jo volt ra. A Libero elfogyasa ota Babydreamet hasznalunk, szeretjuk.
2016. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekünk a babydream pl nagyon nem vált be. az összes olcsóbb kategóriás pelust végig próbáltam, de egyikkel sem volt gond. a babydreamből viszont állandóan kifolyt a pisi.

ebből is látszik hogy a baba alkatától is függ, meg hogy milyen idős, amikor már nagyobb mennyiségeket pisil gyakrabban kell cserélni, na akkor váltottam én az olcsóbb pelusokra.

egyébként azt is szoktam csinálni hogy éjjelre egy vastagabb, jobb minőségűt adok rá, nappal meg mikor úgyis cserélem 2 óránként, 3 óránként akkor kicsit gyengébbet.

2016. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!