Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alkalmaztok valamilyen bünteté...

Alkalmaztok valamilyen büntetési formát 1,5 éves gyereketeknél?

Figyelt kérdés
Nem verésre gondolok.
2010. ápr. 8. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha hisztizik valamiért amit nem szabad elvisz vagy kiveszem a kezéböl és hagyom hogy lehigadjon.

Hallotam már olyat is hogy beviték a szobájába és ott sirt tovább.

Aztán mikor pdajön hozám megkérdezem hogy lehigadte és ha nem kezdi elöröl akkor mehet játszani.

2010. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!

rászólni, sokszor. és kész. Nem engedni, amit nem szabad. következetesen, hiszti árán sem.

Max. elvinni onnan, és magyarázat sok-sok.

Ilyenkor még nem érti a büntetést, max. megtorlásként értékeli azt.

2010. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 2. hozzászólónak.


Anyukám pedagógus, és ugyanezt mondta nekem, hogy még nem értik a büntetést, tehát csak szóval próbáljam elmagyarázni, hogy nem szabad, ne csinálja (Tudom, hgoy ez néha mit sem ér, de előbb-utóbb megérti)


1,5 éves kislány anyukája

2010. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
ÉN elteszem azt a játékot, amivel nem tud szépen játszani. Most a hintaló és a csúszda van büntetésben, mert állandóan feláll rajtuk. A szép szó nem használt, így elraktam nehogy baja legyen a kisfiamnak.
2010. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!