Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik kb. másfél éves...

Hogyan zajlik kb. másfél éves gyereketeknél a lefekvési-alvási procedúra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon egyszerű szerencsére, mert a kiscsajszim már elég fáradt, a fürdésnél ellazul, cumit kap, kéri a villanyoltást ésmár alszik is.
2010. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vacsi,fürdés,mese,puszi,otthagyom és elalszik. Néha még kicsit dünnyög,de az nem baj.
2010. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nah,pont ezért kérdezem,nálunk is ez volt elejétől fogva,de mostanában nehezebben alszik el,pedig kitoltam neki fél órával a fürdést,alvást.Valami ötletet szeretnék meríteni,hátha jobb lenne!Köszönöm neked!
2010. nov. 30. 20:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Nektek:)
2010. nov. 30. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Itt a múltkori kérdésem, remélem segít:)

2010. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7:30 vacsi, 8-8,30 között fürdés, majd 9- kor mellém fekszik, cumit kap, eggyütt nézzük a tv-t, néha felkel iszik visszafekszik, közben a fülemet piszkálja, legkésőbb 10- re bealszik.
2010. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fürdés után egyből megyünk az ágyba,szopizás közben alszik el.
2010. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia.nekünk is volt egy időszak amikor nem akart aludni.6 körül vacsizik 7 kor fürdés ami eltart egy ideig,8 kor eszik egy üveg tejet,és megy aludni a szobába,egyedül.Volt amikor ez nem ment sokat felsírt és nem akart bent maradni,kihoztam kicsit nézte a tévét aztán visszavittem.Ha megint sírt már nem hoztam ki,ott próbáltam megnyugtatni,elaltatni.nekem ugy tűnt fél valamitől és az ottlétem megnyugtatta.Ők már kezdenek álmodni,vagy ugy látni dolgokat ahogy nincsenek,és emlékeznek is,kis türelem,kis idő és elmúlik,csak ne változtass semmin.
2010. dec. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vacsora, 15-20 perc játék, fürdés, 15-20 perc játék, jó éjt puszi, ölelés, alvás. :-) Így zajlik ha jó napja van.

Ha rosszabb, akkor összebújik velem vagy apával és így alszik el, kb 10 perc alatt.

2010. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!