Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki vett mei-tait de nem vált...

Aki vett mei-tait de nem vált be, miért nem? Erősen gondolkozom, hogy veszek, de ahhoz drága hogy ha nem jó.

Figyelt kérdés
Olvastam itt is róla, de mindig csak néhány pozitív válasz jött, pedig annyi használtat találok eladót,hogy akkor miért akarják eladni ha ilyen jó?
2010. ápr. 8. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
talán kinövik a babák? ;)
2010. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jaaaj hihihi jót nevettem, nem így értem, hanem hogy sokszor olvasom hogy : " az én babám nem szerette, nem maradt el benne" hogyhogy?? Akkor miért irják h milyen jó a babáknak? Meghogy azt írták még hogy nehéz vinni így.

Nekünk van már kenguru itthon 2 féle, na azokban tényleg nehéz vinni, mert vágja az embernek mindenét (vállát hátát stb.) és nekem folyton olyan érzésem van hogy tartanom kell benne a 4 hós lányomat.Úgy meg tisztára görcsöt kap a kezem.

na csak keresem itt a megoldást és nem szeretnék egy harmadik tök felesleges holmit megvenni. :/

2010. ápr. 8. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Én csak offolok, mert nekünk nagyon bevált.

Azt tudom elképzelni, hogy akinek nem szereti a babája, az talán nem a legjobb kötési módot találta meg, mert sokféleképpen lehet variálni. Itt pl megnézheted: www.babakozelben.hu

A kenguruhoz képest mindenesetre mennyei királyság...

Nem vág be, nem szakad le a hátad, nem kell tartanod a babát.

Egyébként vaterán vettem, süti új, 3500 ft+postaktg. Igaz, ez nem márkás, de szuper.

2010. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves második. Megírnád privibe kitől vetted? nagyon megköszönném. Én 6500 ért találtam legolcsóbban eddig, persze mindenhol azt irják h csak az övék az eredeti és h után gyártottat ne vegyünk stb. na de 12 ezer ft ért egy darab anyagot...kicsit drágállok...:( pláne ha nem válna be.
2010. ápr. 8. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, én magam varrtam, és így is szuper (mármint nem márkás, és bénára is sikerült, de ennek ellenére is szeretjük)

Vannak babák akik nem szeretnek korlátozva lenni. Kisfiam pl újszülött korában nagyon szerette a hordozókendőt, aztán 3 hós korától nem. Ekkor váltottam kötős kengurura. Ez ellen is tiltakozott, de kénytelen voltam egyszer-egyszer használni, ahova nem tudtam babakocsival eljutni. Kb 5 perc tiltakozás után elaludt benne. Azóta semmi gond, sztem csak új volt neki.

2010. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem először egy nagyon drága kengurum volt (Red Castle), de 5 perc után úgy éreztem leszakad a vállam. Gondoltam kipróbálom a Mei-tait. Nagyon bevált, egyedül egy szemvillanás alatt magamra kötöttem a kicsit, és hosszú ideig tudtam így magamon cipelni. Nem fájt a hátam, nem zsibbadt le a kezem és még a gyerkőc is élvezte. Egyébként mikor először beleraktam a kicsit a kenguruba, nagyon sírt, jó időbe telt mire megszokta és tetszett neki (nekem a fent említett probléma miatt nem tetszett), azután megvettem a Mei-tait, az már az első pillanattól jó volt neki is.

2010. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, 2. válaszoló vagyok, állítsd be lécci, hogy lehessen privit írni neked, és megírom!
2010. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat és beállítottam a privit!
2010. ápr. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!