Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a fiú névről?

Figyelt kérdés

A páromnak tetszik egy név: Konor! Nekem is tetszik elég különleges, de számomra kicsit külföldies.

Nektek mi a véleményetek róla, adnátok ezt a nevet? És Magyarországon adható?



2016. máj. 6. 14:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#6-os szerintem jól hangzik a vezetéknévvel is, ami Kányási.


De ez csak az egyik név, van másik négy ami közül dönteni fogunk, én is tartózkodom kicsit tőle hogy ne csúfolják meg ilyenek. Viszont sajnos saját tapasztalatból nem csak a keresztnév miatt hanem a vezetéknévből adódóan is csúfolhatjak.

Én csak a véleményekre voltam kiváncsi.

2016. máj. 6. 15:01
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
a Kányási szép, magyar név, a konor egyáltalán nem menne hozzá, tönkretenné a szép hangzását. Kányási Kornél esetleg?
2016. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%

Hangzásra nagyon tetszik, jól is hangzik a vezetéknévvel, de tény, hogy leírva nagyon fura.


Mondjuk én ettől adnám :) Majd megszokják az emebrek, hogy így van írva

2016. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%
Adható, az én listámon is rajta volt
2016. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem jól hangzik ez a név,bár még nem hallottam. :) Ha nektek ez a befutó, akkor adjátok, és ne foglalkozzatok senkivel. Mi is így tettünk, amikor az Elina nevet adtuk kislányunknak. Sokan csodálkoznak rajta, és látom az arcokon, hogy megütköznek a név hallatán. Nem igazán értem, mert amíg pl. az Edina vagy az Eliza elfogadott, szokványos, "normális" nevek, addig a mi Elina nevünk, ami egy betűvel tér el mindkettőtől, az már "gáz". Hát akkor gáz, én szerelmes lettem a névbe első hallásra, nekünk tetszik, remélem, a kislányom is szeretni fogja, a többi meg nem izgat. :)
2016. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó, azért az Elina nem egy kategória a Konorral. Az Elina egész viselhető, de a Konor rém nevetséges.És most mindenki csukja be a szemét és tegye szívére a kezét.. ha nem láttok képet a gyerekről, csak azt tudjátok hogy K. Konor, nem egy kis romagyereket képzeltek magatok elé?
2016. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%
Kányási Kornél valóban nagyon szép. Szerintem megfontolandó.
2016. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%
Gáz mint a Dzsenifer vagy a Kevin,Nátán és társai. Külföldi nevek amelyek magyarosìtva szörnyűek.
2016. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Felőlem leget Lagzi Konor Lajcsi is.
2016. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Fura így leírva, de ha mindkettõtöknek tetszik. Pár év múlva nem lesz fura a többi gyerkõc között. Viszont a Kányàsihoz annyira nem tetszik.

Inkább Kànyàsi Kornél vagy Kányàsi Konràd. Az utóbbinak a becézése a Koni és az hasonlít a Konorhoz.

2016. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!