Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a kisbabámnak?

Mi baja lehet a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Ma egész nap rettentő nyugtalan 2 hós kisfiam. Alig alszik, a kezét a szájába tömi, úgy cuppog, folyton a nyelvét nyújtogatja, és sokat sír. Nem éhség, mert jóformán 2-3 óránként evett ma, igaz, nem a teljes adagját (120 ml). Tápszeres. Tegnapelőtt kapott két oltást, a 2 hóst meg a pneumococcus ellenit, egyszerre, de idáig nem volt semmi baja, úgyhogy nem hiszem, hogy attól ilyen nyűgi.
2010. ápr. 8. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én picim ma kapta meg ezeket az oltásokat,ő most bealudt teljesen.Doki mondta,h nyugtalanság is lehet.Szerintem ha holnapra elmúlik ne aggódj!
2010. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább van valami a levegőben, nálunk is nyugtalan ma a baba, ő 2.5 hónapos és két hete kapta meg az oltását. Valószínűleg érzik az esőt amit hétvégére ígértek. ez a változékony idő megviseli őket, ma még 20 fok két nap múlva már csak a fele, felnőtt szervezetnek is nehéz követni nem ilyen kicsiknek.
2010. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem tudom a valaszt de azert irok mert nallunk is pont ugyan ez van. 2 honapos a kisfiam es mi meg nem is kaptunk semmilyen oltast tehat nem az oltas miatt van nallunk. Cuppog, tomi a kezet a szajaba, sir es nem is eszik ugy ahogy szokott. Mondjuk az en kisfiam anyatej+tapszer-t is kap de hol eszik, hol nem es ha nem eszik elegett akkor meg sir fel ora mulva. Tiszta nyugtalan alig birom elaltatni. Tegnap este kezdte es azota is tart. Ejjel 3-szor ebredt pedig ezelott este 8-tol hajnali 4-ig aludt. Nem volt ehes hiaba akartam etetni viszont keservesen sirt. :( En mar hivtam a gyerekorvost is aki azt tanacsolta, hogy nezzem meg nincs-e szajpenesze ilyen kis feher holyagfeleket kell keresnem a szajaba meg vizezzek meg egy fultisztito palcikat es nezzem meg vele, hogy lejon a feherseg a nyelverol. Nem tudom, hogy nallad ez lehetseges ha csak tapszeres a babad. A masik meg a korai fogzas ami ugyan nagyon ritka de elofordul. A doki azt mondta nezzem meg az inyet, nincs-e megduzzadva. Szajpeneszt nem talaltam nalla az inyet meg nem tudtam teljesen atvizsgalni mert vegig uvoltott ugyhogy ez marad kesobbre.
2010. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most fél 8-kor bealudt, így a fürdésnek lőttek, de nem baj, remélem, pihenünk mindannyian egy jót! Nagyon köszi mégegyszer! Remélem, csak a front...
2010. ápr. 8. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!