Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagynátok egész napra egy...

Ti hagynátok egész napra egy 4 hónapos babát másra? Nyugodt baba, de más eddig csak pár órára vigyázott rá.

Figyelt kérdés
Jól elvan másokkal, de egész napra még nem volt senkinél. Most reggeltől estig el kellene mennünk valahova, ahová ugyan vihetjük, de pihenni nem tudna és mi sem hagyhatjuk ott a programot. Az egyik nagymamára hagynánk, útmutatásokkal.
2016. máj. 8. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Minden baba más.Ti ismeritek milyen.Én meg sosem hagytam egész napra másra.Most 15 hós
2016. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha megbízol a nagyiba akkor persze. Mi esetünkbe a kisfiam 1 éves. Egésznap elvan a mamával de este már nagyon hiányol minket. Sztem nyugodtan menjetek.
2016. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Előző vagyok.A lányom 6 hós koráig csak szopott,szóval abban az időben tuti nem hagytam volna.
2016. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ. Ha halaszthatatlan a program, és nincs más választás akkor igen, ha csak arról szól hogy mi kikapcsolódjunk, akkor nem.
2016. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Te ismered a gyereket, a taplalkozasat es anyukadat/anyosodat. Sajnos nalunk a nagyszulokre nem lehet hagyni, mert ok nem adjak ra a terpeszpelust, mert "biztos azert sir" es nem tartjak tiszteletben a kereseinket sem.
2016. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

babafuggo. az enyem 4 honaposan visitott ha apan es anyan kivul mas (beleertve nagymamamat) egy meternel kozelebb ment hozza. 7 honaposan tudtuk eloszor otthon hagyni fel orara...


az unokahugom viszont eppen 4 honapos volt mikot eloszor vigyaztunk ra igaz este, joreszet ataludta, de semmi gond nem volt vele...ha azt mondod el van a nagyszulokkel, miert ne.

2016. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2016. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Látom már a szoptatásis baj.
2016. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Mi otthagytuk anyura pont 4 hónaposan egèsz napra. Sajnos rosszul sült el, pedig egèsz nap jól el volt, minden rendben volt vele. De legközelebb mikor anyukám csak a közelèbe ment, vigasztalhatatlan sírásban tört ki ès így ment ez hónapokig mire újra elfogadta a mamát, de azóta nem hagytuk ott :(
2016. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

6 hónapos koráig csak szoptattam a lányom. 4 hónapos volt, amikor egy tanfolyamot kezdtem, ami hetente egy alkalommal jelentett 4 órás elfoglaltságot. Vagy anyukámmal, vagy a férjemmel volt. Fejtem tejet mindig, de sajnos a legtöbbször nem fogadta el és végigsztrájkolta éhesen a 4 órát. Ebből kifolyólag én nem hagynám egész napra másra. Ha tápszeres és tényleg mennetek kell, akkor esetleg igen.

Az enyém 8 hónapos korától volt heti 2-3 napot egész nap anyukámmal, mert el tudtam menni 4 órába dolgozni. Azt könnyen vette már a lányom, azóta is imádják egymást nagyiékkal.

2016. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!