Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagynátok egész napra egy...

Ti hagynátok egész napra egy 4 hónapos babát másra? Nyugodt baba, de más eddig csak pár órára vigyázott rá.

Figyelt kérdés
Jól elvan másokkal, de egész napra még nem volt senkinél. Most reggeltől estig el kellene mennünk valahova, ahová ugyan vihetjük, de pihenni nem tudna és mi sem hagyhatjuk ott a programot. Az egyik nagymamára hagynánk, útmutatásokkal.
2016. máj. 8. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15%
Max szakemberre.
2016. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi idős volt, amikor költöztünk és én vizsgára készültem. Az ő cuccait elsőként hordtuk át, aztán a szüleim beköltöztek vele. Én nappalra maradtam a régi lakásban tanulni, a férjem rohangált a dobozokkal.

Semmi gond nem volt belőle.


Már két éves, azóta is olyan típus, hogy ha valaki rámosolyog, megpróbálja örökbefogadtatni magát. Emiatt gondolom, hogy nagyban függ az alapszemélyiségtől is.

2016. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! A program halaszthatatlan munkaprogram, amire el kellene mennünk. A baba természetesen jól elvan másokkal (a férjem foglalkozása miatt folyton van valaki körülöttünk, nálunk és amolyan "kézről kézre járó baba"), de az egész napot nagyon hosszúnak tartom. Senki nem altatta még rajtunk kívül (sokat alszik napközben), amiből szerintem nagyobb gond lehet.
2016. máj. 9. 06:30
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Igen,főleg ha volt már többször is a nagymamával.
2016. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiamat ennyi idősen már simán rábízhattam volna anyukámra egy egész napra (lehet, hogy volt is ilyen, már nem emlékszem, régen volt), mivel akkor még vele éltünk. Ő nagyon kötődik azóta is anyukámhoz, és pici korában is bármikor jól elvolt vele hosszabb időt is.


A kicsi most három hónapos, egyelőre maximum fél napra bíznám másra (anyukámra, anyósomra), mert nincs még olyan szinten hozzájuk szokva. Igaz, nem sírós, és bárki kezében jól érzi magát, de azért egy idő után sok neki, ha nem velünk van. Például múlt héten voltunk anyunál vendégségben, és hol az ő kezében volt, hol a tesóméban, szóval velem alig alig volt a nap folyamán. Jól érezte magát, nem zavarta, de estére látszott, hogy már nyűgös, és csak az én kezemben érezte magát jól.

2016. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!