Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog máshol is aludni?

Mikor fog máshol is aludni?

Figyelt kérdés
Kislányom ágyba szoktatása olyan jól sikerült, hogy máshol nem tud aludni csak a saját ágyában. Sem utazóágyban sem másik kiságyban, hiába visszük a plüssöket amivel aludni szokott. Próbáltam mellettem altatni, de nem tud. Még a szobában sem lehet senki. Az éjszakát átalussza, ezzel nincs gond. Szeretnénk nyaralni, de így nem merek elindulni! 17 hónapos, kislány.
2010. ápr. 9. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ebben nem tudok segíteni, mi mindegyik gyereket vittük egészen kicsi korától és aludt nem a saját ágyában, így soha nem volt ezzel gond. Szerintem ez a megoldás az autózással, altatással kapcsolatban, hogy minél előbb el kell kezdeni, akkor egészen természetes lesz neki.

Sajnos ez rajtad nem segít, tudom...

Hátha valaki okosabb lesz.

2010. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amíg kicsi volt, nem volt gond. Ott aludt ahol leraktam. Korán elindult, 10,5 hónaposan már önállóan lépkedett és ekkor kezdődtek a problémák. Addig nem volt hajlandó aludni idegen helyen amíg össze nem esett. Volt, hogy reggel 8-tól du. 5-6-ig fent volt és csak ekkor aludt el, de az éjszaka ez miatt katasztrófa volt. Ezt többször eljátszottuk(minden hétvégén mamáéknál vagyunk) és utána már nem erőltettem. Kocsiban, babakocsiban alszik, ezzel nincs gond.
2010. ápr. 9. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem hallottam, így csak ötletelni tudok, hátha lesz benne valami hasznos:

* megoldható, hogy ugyanazt lássa más fekhelyről, mint most a saját ágyából? (pl fejvédő, vagy a fal színe, nem tudom mit lát most, ha kinyitja a szemecskéit)

* ha elalszik a kocsiban, ki tudod venni és átcsempészni ágyba? (legrosszabb esetben nyaralás alatt este elviszitek egy körre és átrakjátok az ágyba, ha elaludt)

* ha fogod a kezecskéjét, amíg el nem alszik az új ágyban? vagy mesélsz neki?


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Kitartás és sok sikert!

2010. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnos nagyon éber alvó és ezért az átcsempészés nem működik(ezért nem lehet a szobájában senki, persze ha a feje mellett fúrnak azt észre se veszi).
2010. ápr. 12. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!