Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsot szeretnék kérni.1...

Tanácsot szeretnék kérni.1 honapos babát hogy szoktassam az egyedül alvásra? Nem akar sehol máshol aludni csak kézben vagy a mellkasunkon. éjjel is csak szorosan melletem alszik.

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 hónaposat sehogy.
2009. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.Próbáld meg egy meleg takaróval bebugyolálni,lehet,hogy csak biztonságra vágyik,ha szorosan,(nem annyira,hogy ne tudjon mozogni),bebugyolálod,lehet,hogy a kiságyába is tud majd aludni.ez nálunk bejött.ilyen picit még nem lehet elrontani,de ez az ut oda vezet.próbálgasd.sok sikert,kitartást.
2009. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy hónaposan nekem cicin aludt el,de miután elaludt én mindig a kiságyába tettem le.ő így szokta meg és nem is alszik köztünk,mert ott nem találja a helyét,de az altatás még mindig kézben történik,mert már nem szopizik,de addig szinte csak cicin aludt el.
2009. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bebugyolálás segíthet. Nem kell feltétlen takaró, elég egy pelenka. A lényeg, hogy a keze ne legyen szabadon. ítudom, hogy ez kegyetlenül hangzik, hogy lekötöd, de ő hidd el, így érzi jól magát, hisz a karodban is így van. Bár ez a trükk túl sokáig nem használható, mert pár hét múlva már nem tűri el.

Másik. Ha tuti, hogy nem a pocakja fáj, csak ölben akar lenni, akkor a másik trükk, hogy leteszed és hagyod, hogy kicsit sírjon. Néha felveszed és megnyugtatod, majd visszateszed. Pár nap és megszokja! Nehéz dolog hagyni sírni, de ha nem teszel ellene, hamarosan totálisan ki leszel merülve! Hidd el nekem!

Ajánlanám neked, hogy szerezd be Suttogó titkai című könyvet. Csak ajánlani tudom, jó dolgokat tanácsolnak benne!

2009. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!